Profil uživatele
lajka.art
Prodávající
Nový Bydžov
Registrace: 24.5.2008

Knihu si už můžete objednat: https://www.fler.cz/zbozi/siti-tasek-kabelek-a-doplnku-krok-za-krokem-2-8897521

 


Pro všechny mé příznivce mám dobrou zprávu - na světě je druhý díl mé knihy Šití tašek, kabelek a doplňků.

A co můžete od knihy očekávat? Stejně jako v první knize jsem se snažila, aby všechny fotonávody byly opravdu podrobné a srozumitelné, takže podle nich může pracovat i začátečník. Věřím, že v knize najde spoustu rad a nápadů i ten, kdo už se šitím tašek a kabelek má zkušenosti. Podle knihy si můžete ušít třeba peněženku, pastelkovník, náramek na ruku s kapsičkou, malé i velké kabelky, batůžek nebo praktickou variabilní tašku na velké nákupy. Naučíte se, jak udělat koupený popruh zajímavější, jak ušít dno jednoduché i složitější, několik způsobů všití zipu do kabelky a spoustu dalších dovedností.

 Malá ochutnávka z průběhu fotografování hotových výrobků:

 

 

   Jsem moc ráda, že jste zavítali do mého obchůdku a také jsem ráda, že FLER existuje a tuto návštěvu nám umožňuje. Možná byste se o mně chtěli dozvědět něco více - nabízím Vám nahlédnutí do rubriky "Osobnosti Fler.cz", kde jsem měla možnost se trochu o sobě rozpovídat. 

   A co v mém obchůdku naleznete? Textilní kabelky, kapsičky, pouzdra, obaly, peněženky, občas nějakou hračku či něco dalšího, co mám právě chuť vytvořit.

   Používám především materiály českého výrobce s více než dvěstětřicetiletou tradicí - Velvety Varnsdorf, která je mezi evropskou špičkou v bavlnářské výrobě. Tedy hlavně dyftýny, manžestry a další bavlněné tkaniny.

   Na Fleru prodávám téměř od jeho založení. A co můžete od mých výrobků očekávat? Především perfektní vypracování, originalitu (nešiju ani v malých sériích, pouze po jednom kuse), praktičnost, snadnou údržbu, rychlé dodání (zásilky odesílám pokud možno v den, kdy mi od Vás přijde platba), rychlé zhotovení i na zakázku (snažím se do jednoho týdne, ale pokud je to nutné, i rychleji). Ke každé objednávce obdržíte fakturu, která Vám poslouží i jako záruční list (záruka platí samozřejmě dva roky). A samozřejmě máte - jako v každém internetovém obchodě - možnost do dvou týdnů vrátit zboží i bez udání důvodů. Věřím, že si v mém obchůdku vyberete i Vy a se službami budete spokojeni stejně tak, jako zákazníci před Vámi.

 

   Můžete navštívit i můj druhý obchůdek lajka.design, kde najdete mé fotografie a fotomontáže, korálkovou bižuterii, dekorační květinky z korálků, trochu přebytečného materiálu a další věcičky. Objednat si zde můžete i knihu plnou návodů Postavičky z korálků. Knihu (stejně jako dvě předchozí - Květiny a stromečky z korálků - 1. a 2. díl) jsme pro vás připravily společně s dcerou. Snažíme se, aby návody byly srozumitelné i pro úplné začátečníky, ale aby si tam našli to své i ti, kdo už s tímto tvořením mají zkušenosti.

 

Způsob dopravy
poštou, doporučeně; vždy dobře zabaleno, tak aby došlo zboží v pořádku - neprodleně po předchozí platbě
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
353627
31.1.2015 Do nabídky jsem dala několik kabelek s klopou ušitých podle mé knihy: www.fler.cz/zbozi?ucat...=
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím