Profil uživatele
lajka.art
Prodávající
Nový Bydžov
Registrace: 24.5.2008

Opět pár knih v nabídce!      lajka

 

 

   Jsem moc ráda, že jste zavítali do mého obchůdku a také jsem ráda, že FLER existuje a tuto návštěvu nám umožňuje. Možná byste se o mně chtěli dozvědět něco více - nabízím Vám nahlédnutí do rubriky "Osobnosti Fler.cz", kde jsem měla možnost se trochu o sobě rozpovídat. 

   A co v mém obchůdku naleznete? Textilní kabelky, kapsičky, pouzdra, obaly, peněženky, občas nějakou hračku či něco dalšího, co mám právě chuť vytvořit.

   Používám především materiály českého výrobce s více než dvěstětřicetiletou tradicí - Velvety Varnsdorf, která je mezi evropskou špičkou v bavlnářské výrobě. Tedy hlavně dyftýny, manžestry a další bavlněné tkaniny.

   Na Fleru prodávám téměř od jeho založení. A co můžete od mých výrobků očekávat? Především perfektní vypracování, originalitu (nešiju ani v malých sériích, pouze po jednom kuse), praktičnost, snadnou údržbu, rychlé dodání (zásilky odesílám pokud možno v den, kdy mi od Vás přijde platba), rychlé zhotovení i na zakázku (snažím se do jednoho týdne, ale pokud je to nutné, i rychleji). Ke každé objednávce obdržíte fakturu, která Vám poslouží i jako záruční list (záruka platí samozřejmě dva roky). A samozřejmě máte - jako v každém internetovém obchodě - možnost do dvou týdnů vrátit zboží i bez udání důvodů. Věřím, že si v mém obchůdku vyberete i Vy a se službami budete spokojeni stejně tak, jako zákazníci před Vámi.

 

Novinka v mé nabídce:

                                              ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Připravila jsem pro vás několik kabelek-tašek či kabel, kterým jsem dala jméno Evelína. Ušila jsem je z velice kvalitní české bavlny. Bavlna má vysokou gramáž – 500g/m2. Je v přírodním provedení, nebělená. Využila jsem síly materiálu a kabelky ušila bez zpevnění výztuží. Jsou dostatečně pevné (dokonce velmi pevné), ale oproti kabelkám vyztuženým je možné je běžně prát, protože se nikde nic neodlepí či nepotrhá. Každé jsem dala jiný rozměr a jiný tvar a trochu jinou doplňkovou barvu, některé jsou variabilní. Společné mají hlavně to, že jsou všechny pěkně velké (pohodlně se do nich vejde formát A4 a větší) a provedením se hodí na mnoho příležitostí a k mnohému oblečení.

 

 

Pár kabelek z několika set, které si už našly své majitelky:

A které kabelky jsou u slečen a paní nejoblíbenější? Určitě to jsou "slečny CHAMELEONKY". Jsou totiž velice praktické. Z běžné kabelky máte hned kabelku velkou a během pár vteřin dokonce i batoh:

V mé nabídce najdete i jednu "dost žhavou" novinku. Nazvala jsem ji "3 v 1" a je to vlastně náramek, který Vám poslouží i jako nátepník či potítko, ale hlavně také jako menší kapsička nebo peněženka na to nejdůležitější:

Pokud hledáte textilní peněženku, ty moje mají oddělenou velkou kapsu na drobné a vejde se do nich bez problémů i občanský a řidičský průkaz:

   Můžete navštívit i můj druhý obchůdek lajka.design, kde najdete korálkovou bižuterii, dekorační květinky z korálků, trochu přebytečného materiálu a další věcičky. Objednat si zde můžete i knihy plné návodů Květiny a stromečky z korálků  - 1. a 2. díl (možná ji znáte z televizních pořadů Sama doma nebo Rady ptáka Loskutáka). Knihy pro Vás připravujeme s dcerou a snažíme se, aby návody byly srozumitelné i pro úplné začátečníky, ale aby si tam našli to své i ti, kdo už s tímto tvořením mají zkušenosti.

   Pokud jste si přečetli povídání o mně, víte, že moc ráda fotím. Snažím se (pokud mi čas trochu dovolí) něco vložit i do zdejší FOTOGALERIE.

Způsob dopravy
poštou, doporučeně; vždy dobře zabaleno, tak aby došlo zboží v pořádku - neprodleně po předchozí platbě
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
353627
31.1.2015 Do nabídky jsem dala několik kabelek s klopou ušitých podle mé knihy: www.fler.cz/zbozi?ucat...=
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.