Domů Profil prodejce lajka.art
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Nový Bydžov, ČR
  • 1066 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (519) 100%
Nadšenci: 1746
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1066
Registrace: 24.5.2008
Město: Nový Bydžov
Stát: ČR

lajka.art

/ Prodávající
Novinky
353627
31.1.2015 Do nabídky jsem dala několik kabelek s klopou ušitých podle mé knihy: www.fler.cz/zbozi?ucat...=

Knihu si už můžete objednat: https://www.fler.cz/zbozi/siti-tasek-kabelek-a-doplnku-krok-za-krokem-2-8897521

 


Pro všechny mé příznivce mám dobrou zprávu - na světě je druhý díl mé knihy Šití tašek, kabelek a doplňků.

A co můžete od knihy očekávat? Stejně jako v první knize jsem se snažila, aby všechny fotonávody byly opravdu podrobné a srozumitelné, takže podle nich může pracovat i začátečník. Věřím, že v knize najde spoustu rad a nápadů i ten, kdo už se šitím tašek a kabelek má zkušenosti. Podle knihy si můžete ušít třeba peněženku, pastelkovník, náramek na ruku s kapsičkou, malé i velké kabelky, batůžek nebo praktickou variabilní tašku na velké nákupy. Naučíte se, jak udělat koupený popruh zajímavější, jak ušít dno jednoduché i složitější, několik způsobů všití zipu do kabelky a spoustu dalších dovedností.

 Malá ochutnávka z průběhu fotografování hotových výrobků:

 

 

   Jsem moc ráda, že jste zavítali do mého obchůdku a také jsem ráda, že FLER existuje a tuto návštěvu nám umožňuje. Možná byste se o mně chtěli dozvědět něco více - nabízím Vám nahlédnutí do rubriky "Osobnosti Fler.cz", kde jsem měla možnost se trochu o sobě rozpovídat. 

   A co v mém obchůdku naleznete? Textilní kabelky, kapsičky, pouzdra, obaly, peněženky, občas nějakou hračku či něco dalšího, co mám právě chuť vytvořit.

   Používám především materiály českého výrobce s více než dvěstětřicetiletou tradicí - Velvety Varnsdorf, která je mezi evropskou špičkou v bavlnářské výrobě. Tedy hlavně dyftýny, manžestry a další bavlněné tkaniny.

   Na Fleru prodávám téměř od jeho založení. A co můžete od mých výrobků očekávat? Především perfektní vypracování, originalitu (nešiju ani v malých sériích, pouze po jednom kuse), praktičnost, snadnou údržbu, rychlé dodání (zásilky odesílám pokud možno v den, kdy mi od Vás přijde platba), rychlé zhotovení i na zakázku (snažím se do jednoho týdne, ale pokud je to nutné, i rychleji). Ke každé objednávce obdržíte fakturu, která Vám poslouží i jako záruční list (záruka platí samozřejmě dva roky). A samozřejmě máte - jako v každém internetovém obchodě - možnost do dvou týdnů vrátit zboží i bez udání důvodů. Věřím, že si v mém obchůdku vyberete i Vy a se službami budete spokojeni stejně tak, jako zákazníci před Vámi.

 

   Můžete navštívit i můj druhý obchůdek lajka.design, kde najdete mé fotografie a fotomontáže, korálkovou bižuterii, dekorační květinky z korálků, trochu přebytečného materiálu a další věcičky. Objednat si zde můžete i knihu plnou návodů Postavičky z korálků. Knihu (stejně jako dvě předchozí - Květiny a stromečky z korálků - 1. a 2. díl) jsme pro vás připravily společně s dcerou. Snažíme se, aby návody byly srozumitelné i pro úplné začátečníky, ale aby si tam našli to své i ti, kdo už s tímto tvořením mají zkušenosti.

 

Způsob dopravy
poštou, doporučeně; vždy dobře zabaleno, tak aby došlo zboží v pořádku - neprodleně po předchozí platbě
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od lajka.art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--