Domů Profil prodejce Lassy
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Brno, ČR
  • 2772 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (565) 100%
Nadšenci: 1218
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2772
Registrace: 3.12.2008
Město: Brno
Stát: ČR

Lassy

/ Prodávající
Novinky
672355
15.11.2017 Ke všem cínovým přívěškům byly přidány fotky na modelce, pro lepší představu. A brzy se můžete těšit na nové kousky ;)

Dovolte abych se představila,

říkají mi Lassy, občanským jménem jsem Lucie Továrková. Ráda bych se s vámi podělila o svou tvorbu, nebo tedy alespoň o její část, kterou mám zde na Fleru.

Největší část mých výrobků tvoří drátované šperky z trvanlivých materiálů, jako je nerez nebo chirurgická ocel. Výsledný vzhled dotvářím nejčastěji tepáním, dále také různými výplety a technikou zvanou wire-wrapping. Svým šperkům se snažím dávat osobitý nádech a vůni nezaměnitelnosti, mám ráda čisté linie, ovšem skálopevně se jich také nedržím. Další kategorií výrobků jsou věci šité, občas se zde objeví skřítkovské mikiny, netradiční sukně a jiné. Vyrábím také na zakázky, především šité věci, kdy chcete mít mikinu přímo na míru. Nebojte se mě tedy v případě zájmu kontaktovat vnitřní poštou, na detailech se jistě domluvíme .)

Co tedy můžete v mém obchůdku najít?

Čelenky - drátované originály do vlasů, většinou inspirované keltskými propletenci. Pro každou ženu, která chce své vlasy ozdobit nečím netradičním, vhodným jak do společnosti tak ke každodennímu nošení třeba k oblíbené sukni. Čelenky považuji za svou specialitu, sama jich mám pro sebe hned několik .)

Gwen Gwenhwyfar v mědi Godiva Godiva v mědi Gwenhwyfar

Kolekce Kočičí Tlapky - kočičí šperky pro každou kočku. Kočky jsou elegantní a své, přítulné i kousavé, stejně jako každá žena. Tato kolekce je věnována právě kočkomilkám a kočičím ženám... MIAU!

Kočičí spáči Tři kočičandy Hra na kočku a na myš Kočičí páreček Egyptské kočky

Kolekce Koňské Hřívy - šperky inspirované koňskou elegancí a volností. Potěší každého koňáka a milovníka koní.

Koňský portrét - pecky Keltský koník Krása koní Irský koník - sada Leť, koníčku, utíkej!

Minerálové peckovky - šperky z minerálů a chirurgické oceli. Vhodné vždy, když chcete vypadat elegantně.

Karneolové kuličky Onyxové kuličky Korálové kuličky Howlitové kuličky Perlové kuličky

Kolekce Drobné Poklady - jednoduché šperky pro radost  a pro zpestření dne. Kolekce zatím obsahuje jen naušnice, dovyrobit šperky do sady však není problém.

Vrbové lístky Rybko, rybko, rybko... Tajemství hvozdu Lístky z kouzelného lesa Pro štěstí

 

A mnohé další...

 

La-mi kůže

Navštivte náš druhý obchůdek tady na Fleru, La-mi s brašnářským sortimentem. Již nyní zde najde opasky a klíčenky, brzy se můžete těšit na další nové zboží.

www.fler.cz/la-mi

Nakoupíte-li současně v obou našich obchůdcích, platíte jen jedno poštovné, a to se vyplatí :)

Zboží odesílám do týdne od obdržení platby, pokud se se zákazníkem nedomluvíme jinak (například na dřívějším odeslání).
Zboží je dopravováno za pomocí služeb České pošty, a to doporučeně, v bublinkové obálce přiměřené velikosti, případně v balíčku. Zboží je možné zaslat i na dobírku, poštovné v takovém případě činí od 95,-.

Je možné se domluvit také na osobním předání v Brně, poštovné v takovém případě neplatíte. Zboží je možné si vyzvednout v obchůdku "Karavana" na adrese Obřanská 25 (zastávka tram. č. 4. "Obřanská-U školy", otevírací doba po-čt 14-18:00).


Fakturu k objednávce zasílám pouze na vyžádání, vystavuji ji však vždy (najdete ji po zaplacení v elektronické podobě u Vaší objednávky).

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lassy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--