Profil uživatele
leawil
Prodávající
Jablonec nad Nisou
Registrace: 25.10.2009

 


Vítejte u Leawil a Wild roses!

Sháníte věcičky na svatbu či jiné dekorace?

Přijde Vám většina výrobků stejných, neoriginálních nebo kýčovitých?

Pak jste tu správně. Zkouším vymýšlet výzdobu a další věcičky pro Váš krásný "den D" trošku jinak.

Pokud máte nějaké konkrétní přání - nebojte se mne kontaktovat - každá chce mít "svůj" den dokonalý, proto je tomu třeba věnovat hodně času a trpělivosti, aby vše ladilo. Bude-li to jen trochu v mých silách, vyjdu Vám vstříc.

Ráda si hraji a vymýšlím. Jelikož jsem sama na svou svatbu nemohla sehnat to, co jsem si přála, pustila jsem se do výroby sama - od té doby mě to drží a budu ráda, když moje výrobky udělají radost i Vám:-)

Přidám i pár "nesvatebních" záležitostí - snad tím oslovím i ty, co už "to mají za sebou" nebo je to ještě čeká a nevědí kdy, tudíž ještě nešílí;-) Určitě tu naleznete spousty věciček do bytu k nejrůznějším dekoracím a určitě se nestyďte ptát na různé varianty zbožíčka zde vystaveného, barev a kombinací je tolik, že se vše nedá udělat najednou a vystavit, ale určitě není problém tvořit na přání;-) Manuálně si hraji již od dětských let, kdy jsem zabrala tátovi kůlnu a vyráběla si různé šperky ze dřeva, kokosu, drátků... Vyšívala, malovala a jak jsem se naučila zacházet s fotoaparátem, tak i fotila všechno možné (v době kinofilmů to zas tak "hodně moc" nešlo, na digitál se toho vejde trochu více:-) ).

Zkouším nejrůznější techniky, materiály, objevuji spousty úžasných věcí a možností, chtěla bych vyzkoušet vše, ale to se obávám, že není v žádných lidských silách:-) Tak alespoň to "málo", co se podaří, nabízím i Vám.

Tak doufám, že se Vám bude u mě líbit a budete se vracet aspoň na "čumendu";-)

Na mou práci dohlíží čtyřnohá pomocnice, zároveň dělá i výstupní kontrolu výrobků a pomáhá (či spíš překáží?) při balení;-)) je to fenka národnícho plemene český straktý pes (pro starší ročníky Horákův laboratorní), jménem Cíněnka. Tak prosím, berte schovívavě, když omylem přibalíme nějaký její chloupek, ač se snažíme, aby se tak nestalo. Kdo máte zvířátka doma, víte, že takový neposlušný chloupek se dá objevit i tam,  kde byste ho rozhodně nečekali:-D

Něco z novinek a výrobků na zakázku - na přání lze vytvořit ledacos;-)

Nově jsem se pustila i do savování - možností je spousty, nebojte se napsat vnitřní poštou svá přání a požadavky - rozšiřování šablon můžete sledovat zde http://leawil.rajce.idnes.cz/sablony/ sami si můžete nějakou navrhnout a pokud to bude jen trochu v mé moci, udělám;-)

a co už bylo vytvořeno zde http://leawil.rajce.idnes.cz/savo/ trička k dispozici unisex - klasický střih, dámského projmutého střihu, krátký, dlouhý rukáv, barvy dle dostupnosti - firma Adler (pokud není u vystaveného uvedeno jinak)

Lea alias Leawil (Wild roses)

Pokud sháníte něco např. od fima - doporučuju stránečky jedné šikulky Aličky https://www.fler.cz/ali-n a pokud něco ze šperků z drahých kovů a kamenů - tak mrkněte na stránky mého táty (jablko prý nepadá daleko od stromu:-D) https://www.fler.cz/zlatnictvi-klenotnictvi-lewi

5. - 22.8.2016 čerpáme dovolenou. Nevím, jaký bude přístup na internet, proto je možné, že nebudu moci ani odpovídat na Vaše dotazy, nebo potvrzovat objednávky. Mějte, prosím, strpení, budu se snažit odbavit vše co nejdříve po návratu.

Objednávky došlé a zaplacené(!!!) do 3.8. budou odeslány ještě před dovolenou.

Děkuji za pochopení. Lea

Způsob dopravy
zboží zasílám Českou poštou - doporučeně
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

Pokud je uvedeno méně položek, než požadujete, kontaktujte nás před učiněním objednávky, zda je možné zboží v daném množství a termínu zajistit (rádi vyjdeme vstříc, pokud je to jen trochu možné - doobjednání, výroba, náhradní řešení).

Vyplněním kontaktních údajů a jejich odesláním jste provedli závaznou objednávku. Pokud byla Vaše objednávka úspěšně odeslána a zapsána do databáze, přijde Vám o tom zpráva e-mailem jako potvrzení o přijetí objednávky od fler.cz - v pracovní dny do 24 hodin. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás vnitřní poštou.


Na požádání zašleme i fakturu tištěnou, ale šetříme lesy a raději posíláme doklad v elektronické podobě, který je v souladu s podmínkami. Na veškeré zboží prodávané v našem obchodě je poskytována běžná záruka.

 Pokud si přejete vidět nějaké zboží osobně, kontaktujte nás, prosím, dopředu kdykoliv na mailu leawil@seznam.cz (na tel. až po 18. hodině) s upřesněním svého požadavku a domluvíme se.

Nákupní řád

Každá přijatá objednávka v našem obchodě je závazná, storno objednávky je možné poslat emailem na adresu: leawil@seznam.cz do 6 hodin od obdržení potvrzení o úspěšném objednání. Poštovné a balné je uvedeno v příslušné kategorii. Poštovné do zahraničí (mimo Slovensko) u zásilek do 2kg 500,- nad 2kg je účtováno dle tarifu České pošty a příslušné země doručení. Na Slovensko do 2 kg 250,-. U zahraničních zásilek akceptujeme pouze platbu předem na účet (je možné platit i na účet v eurech).

Osobní odběr

je možný v Jablonci nad Nisou po předchozí domluvě (nemáme kamennou prodejnu)

Vrácení zboží

Pokud nebudete z nějakého důvodu spokojeni, můžete neporušené a nepoužité zboží do 14 dnů vrátit. Zboží bude přijato po vzájemné dohodě a po zaslání zboží (nebo po osobním doručení) na naši adresu. Zboží musí být dodáno zpět s Formulářem o vrácení zboží. Po přijetí zboží (do 14ti dnů od přijetí odstoupení od smlouvy) Vám bude vrácena příslušná částka bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (dle dohody se zákazníkem) do 14ti dnů ode dne doručení odstoupení od smlouvy (Formulář o vrácení zboží), přičemž však prodávající není povinen poslat peníze dříve, než došlo k vrácení zboží či prokazatelnému doložení, že zboží bylo zákazníkem odesláno zpět.

Bez údání důvodu nelze vracet zboží vyrobené na zakázku (upravené dle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu)

U zboží vyrobeného na zakázku (zboží upraveného podle přání nakupujícího nebo pro jeho osobu) má nakupující právo do 14 dnů od uzavření odstoupit od smlouvy a to pouze v případě, že po dohodě obou stran nezačal prodávající pracovat na realizaci objednávky. V případě obdržení zboží na zakázku nelze zboží vracet bez udání důvodu. Takové zboží může nakupující pouze reklamovat, nesplňuje-li domluvené parametry nebo vykazuje-li jiné vady.

Zbožím na zakázku jsou myšleny: svatební lžíce s monogramem a monogramem a datumem, svatební vývazky v daném množství, šerpy na auto z jiné než bílé textilie, cylindry dozdobované květy a stuhami, obojky pro psy šité na míru a batika textilu na přání (neplatí u zboží, které je skladem v jasně definované velikosti, barvě, typu a množství, pokud je takto zakoupené a dále neupravované).


Náklady na vracení zboží (poštovné) zpět prodejci při odstoupení od smlouvy hradí kupující bez náhrady

V případě, že budete chtít zboží vrátit, kontaktujte nás na mail leawil@seznam.cz nebo telefon 603146687, abychom se mohli domluvit na postupu.

Reklamační řád

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen dále zkontrolovat jestli opravdu došlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží. Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky:

Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve prodávajícímu společně se základními údaji: jaké zboží reklamujete, důvod reklamace, termín nákupu.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. V případě prodeje zboží označené jako výprodej je záruka omezená pouze na vlastnosti, které podle nichž nebylo zboží do této kategorie zařazeno. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit kompletní a nepoškozené na adresu Lea Pletichová Wildnerová, Průmyslová 4, 46601 Jablonec nad Nisou. V případě zjištění výrobní vady bude zboží vyměněno kus za kus, či vrácena peněžní částka.

Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu se zavazuje a prohlašuje, že nebude svěřená osobní data zákazníka poskytovat jakékoliv třetí straně bez předchozího souhlasu zákazníka (výjimkou je dodavatelská služba, která data potřebuje za účelem doručení zásilky). Vaše údaje jsou ukládány do databáze. Tato data můžeme na Vaše přání kdykoliv z databáze vymazat.

 https://www.fler.cz/uzivatel/gdpr 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
696553
6.2.2018 přidány nové psí hračky, náušnice ze dřeva
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím