Domů Profil prodejce leawil
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Jablonec nad Nisou, ČR
  • 2207 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (304) 100%
Nadšenci: 221
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2207
Registrace: 25.10.2009
Město: Jablonec nad Nisou
Stát: ČR

leawil

/ Prodávající
Novinky
696553
6.2.2018 přidány nové psí hračky, náušnice ze dřeva

 


Vítejte u Leawil a Wild roses!

Sháníte věcičky na svatbu či jiné dekorace? Dárek za promoci? Pejskaři, hledáte psí hračky a čuchací koberečky? Potkanáři, chybí Vám něco pro vaše mazlíky i pro vás s myší tématikou?

Pak jste tu správně. .

Pokud máte nějaké konkrétní přání - nebojte se mne kontaktovat - každá chce mít "svůj" den dokonalý, proto je tomu třeba věnovat hodně času a trpělivosti, aby vše ladilo. Bude-li to jen trochu v mých silách, vyjdu Vám vstříc.

 Určitě tu naleznete i spousty věcí do bytu k nejrůznějším dekoracím.

Jakožto pejskařka a potkanářka vím, že i toto postižení přináší potřebu vlastnit nějrůznější serepetičky s touto tématikou. U hafanů se zaměřuji na plemeno český strakatý pes ;-)

Manuálně si hraji již od dětských let, kdy jsem zabrala tátovi kůlnu a vyráběla si různé šperky ze dřeva, kokosu, drátků... Vyšívala, malovala a jak jsem se naučila zacházet s fotoaparátem, tak i fotila všechno možné (v době kinofilmů to zas tak "hodně moc" nešlo, na digitál se toho vejde trochu více:-) ).

Zkouším nejrůznější techniky, materiály, objevuji spousty úžasných věcí a možností, chtěla bych vyzkoušet vše, ale to se obávám, že není v žádných lidských silách:-) Tak alespoň to "málo", co se podaří, nabízím i Vám.

Tak doufám, že se Vám bude u mě líbit a budete se vracet aspoň na "čumendu";-)

Na mou práci dohlíží čtyřnohé pomocnice, zároveň dělají i výstupní kontrolu výrobků a pomáhají (či spíš překáží?) při balení;-)) jsou to fenky národního plemene český strakatý pes (pro starší ročníky Horákův laboratorní). Tak prosím, berte schovívavě, když omylem přibalíme nějaký jejich chloupek, ač se snažíme, aby se tak nestalo. Kdo máte zvířátka doma, víte, že takový neposlušný chloupek se dá objevit i tam,  kde byste ho rozhodně nečekali.

Každopádně od nás bude vše o chlup lepší ať už s chlupem nebo bez :-)

 

Něco z novinek a výrobků na zakázku - na přání lze vytvořit ledacos;-)

 

 

 

 

 

 

Nově jsem se pustila i do savování - možností je spousty, nebojte se napsat vnitřní poštou svá přání a požadavky - rozšiřování šablon můžete sledovat zde //leawil.rajce.idnes.cz/sablony/ sami si můžete nějakou navrhnout a pokud to bude jen trochu v mé moci, udělám;-)

a co už bylo vytvořeno zde //leawil.rajce.idnes.cz/savo/ trička k dispozici unisex - klasický střih, dámského projmutého střihu, krátký, dlouhý rukáv, barvy dle dostupnosti - firma Adler (pokud není u vystaveného uvedeno jinak)

Lea alias Leawil (Wild roses)

 

5. - 22.8.2016 čerpáme dovolenou. Nevím, jaký bude přístup na internet, proto je možné, že nebudu moci ani odpovídat na Vaše dotazy, nebo potvrzovat objednávky. Mějte, prosím, strpení, budu se snažit odbavit vše co nejdříve po návratu.

Objednávky došlé a zaplacené(!!!) do 3.8. budou odeslány ještě před dovolenou.

Děkuji za pochopení. Lea

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou - doporučeně (dle velikosti doporučené psaní či balíček). Nově možnost i Zásilkovnou na výdejní místo za 95,- a Balíkovnou 69,- (na dotaz a upřesnění ve zprávě)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od leawil

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--