Profil uživatele
Lelyla
Prodávající
Březolupy
Registrace: 8.5.2009

Vítám Vás v mém obchůdku na Fleru:-)

Tvořením šperků se zabývám od roku 2009. 

Ráda Vám vytvořím šperk dle Vašeho přání nebo ke konkrétní příležitosti (svatba, promoce, oslavy). Určitě zajímavé je tvoření šperku k vybraným šatům...

Výrobu drátovaných šperků i lektoruji. Mám dlouholeté zkušenosti s výukou dospělých a dětí.

Na mém druhém profilu Lelyla-materiál nabízím materiál pro Vaše tvoření.

V případě jakéhokoliv Vašeho dotazu mě neváhejte kontaktovat.

Zvláště bych touto cestou chtěla poděkovat všem , kteří se pro mé šperky vracejí - největší odměnou pro mně je stálá zákaznice či zákazník:-)

Děkuji za Vaši přízeň.

 

 

 

Poštovné (doporučené psaní) - od 55,- Kč

Při objednání z obou mých profilů platíte pouze jedno poštovné!

Na dobírku nezasílám.

Způsob dopravy
Zboží odesílám do 2-5 pracovních dnů od připsání částky na účet. Využívám služeb České pošty - více v sekci Profilu / Poštovné. Po domluvě je možné zaslat zboží dříve. Balení: zipové sáčky – papírová krabička - bublinková obálka, u cenného psaní obálka v hodnotě 10,- Kč, součástí náušnic jsou plastové zarážky.
Obchodní podmínky

Dle nového občanského zákoníka 1.1.2014

Prodejce:

Lelyla, www.fler.cz/lelyla, www.fler. cz/lelyla-materiál

 1. Objednávka - kupní smlouva

Kupní smlouva vznikne odesláním objednávky nakupujícícmu. Přijetí objednávky potvrdí prodávající a nakupující je následně informován prostřednictvím e-mailu (pomocí nástroje provozovatele tohoto webu). Stejným způsobem je nakupující informován o přijetí platby na účet a následném odeslání zboží.

2. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do14dnů od převzetí

Kupující může odstoupit od  smlouvy do  14 dnů od  převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující je oprávněn od  smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží. Odstoupení od  smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě - nejlépe však obratem, aby nedošlo k zbytečnému odeslání zboží, pokud o něj kupující nemá zájem.

Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od  smlouvy odstupuje. Pro  usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést číslo objednávky, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží. 

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do  14 dnů od  odstoupení od  smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od  kupujícího přijal.

Platba za vrácené zboží bude prodávajícím nakupujícímu uhrazena až po přijetí vráceného zboží a jeho následné kontrole.

Zboží by  mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. 

Nakupující nese přímé náklady spojené s vrácením zboží.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej do navrácené částky. 

Právo na odstoupení od  smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3. Reklamace zboží

Pokud má převzaté zboží nedostatky  (např. nemá sjednané nebo oprávněně očekávané vlastnosti, nehodí se k obvyklému nebo sjednanému účelu, není kompletní, neodpovídá jeho množství nebo jakost ), jedná se o vady zboží, za které prodávající odpovídá . Nakupující má právo na výměnu nebo opravu. prodávající může nabídnout slevu z ceny výrobku. Pokud není možná výměna ani oprava může nakupující odstoupit od smlouvy. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční výrobu šperků za nedostatky se  nepovažuje mírná odchylka od uvedené velikosti v řádu milimetrech nebo nahrazení korálků jinými korálky, vyobrazených na fotografii výrobků, ve stejném provedení a barvách).

Vznikne-li škoda při  přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. V tomto případě musí přebírající na tuto vadu okamžitě upozornit přepravce a následně prodejce. Zboží je vždy odesíláno doporučeně - podrobnosti o způsobu přepravy jsou uvedeny na profilu prodejce a je nutné, aby se nakupující ve svém zájmu s těmito podmínkymi před uzavřením objednávky seznámil.

Prodávající odpovídá za vady vzniklé po  převzetí zboží v 24 měsíční záruční době pokud nakupující dodržel níže uvedený návod k použití a plně se seznámil s vlastnosti materiálu, ze kterého je zboží vyrobeno. Tyto vlastnosti jsou dané použitým materiálem. Prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku běžného opotřebení nebo nedodržení návodu k použití.

***********************

NÁVOD K POUŽITÍ:

U každého výrobku je na webové stránce uveden popis, z jakého materiálu se skládá:

Ketlované výrobky , výrobky z měděných drátků a výrobky , kde byly použity bižuterní komponenty (zapínání, kroužky, háčky, řetízky atd.) - jsou tvořeny z bižuterních komponentů. Tyto bižuterní komponenty nemají úpravy bránící běžnému opotřebení. Podléhají při nošení okolním vlivům (potu, povětrnostním vlivům, okolním chemikáliím, které člověk každodenně používá - parfémy, laky na vlasy atd.), nesmí přijít do styku s vodou, před sportem či jinou podobnou činností a spánkem si šperky a bižuterii odložte. Nejsou určeny pro osoby s alergickými reakcemi na běžný kov. U těchto výrobků dochází po krátké době nošení ke změnám barvy (zežloutnutí, zčernání, zezelenání, někdy i ke korozi). Změny barvy lze oddálit ukládáním výrobku na suché a tmavé místo.

Výrobky z nerezového drátu a Osteofixu -  jedná se o materiály vhodné pro alergiky. Tyto materiály jsou méně náchylné  okolním vlivům (potu, povětrnostním vlivům, okolním chemikáliím, které člověk každodenně používá - parfémy, laky na vlasy atd.), nesmí přijít do styku s vodou, před sportem či jinou podobnou činností a spánkem si šperky a bižuterii odložte.  U těchto výrobků nedochází po krátké době nošení ke změnám barvy .

*********************

4. Dodání zboží

Nakupující hradí prodávajícímu platbu za zboží + poštovné a balné převodem na bankovní účet. Zboží bude odesláno po obdržení platby na účet prodávajícího nejpozději do 5ti pracovních dnů ode dne přijetí platby na účet )pokud se nedohodne nakupující s prodávajícím jinak). Číslo bankovního účtu je nakupujícímu sděleno po potvrzení přijetí objednávky.

Další možností převzetí a úhrady zboží je osobní odběr. Tato možnost je možná pouze po předchozí domluvě.

Zboží je odesílano Českou poštou , poštovné a balné se odvíjí od aktuálních cen České pošty, množství, ceny a váhy zboží. 

5. Prohlášení

Potvrzením objednávky prodávající prohlašuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14ti dnů od převzetí zboží a souhlasí s nimi. 

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné a bude se řídit dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
592580
29.1.2017 VLOŽENY CHOKERy nebo-li obojky kolem krku - klasika, která se nyní vrací! Buďte IN a dolaďte se k dokonalosti jemným náhrdelníkem kolem krku:-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím