Domů Profil prodejce Lendule
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha, ČR
  • 2515 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (429) 100%
Nadšenci: 1608
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2515
Registrace: 25.6.2008
Město: Praha
Stát: ČR
Důležitá informace: Děkuji všem návštěvníkům za přízeň.

Lendule

/ Prodávající
Novinky
1082639
21.11.2023 Klub: Adopce na dálku Susan a Simona |
Adoptovali jsme Susan a Simona. Chceme, aby byli vzdělaní a měli dobrý život. Pomůžete nám? Více na https://www.fler.cz/magaz...

Vítejte v obchůdku, kde se prolíná vůně levandule s vůní skořice a jiných  bylinek, v obchůdku s malovanými oděvy a netradiční dekorací.

Mám ráda vůni levandule rozvířenou mírným vánkem, kvetoucí louky, šumění moře, kamenné domy, francouzské písně, léto v Provence, kavárenské stolečky, sníh za okny, šálek čaje u hořícího krbu.....           To všechno a něco navíc přenáším do svých výrobků a snažím se jimi zpříjemnit a ozvláštnit všední chvíle...

Těší mě, když mé výrobky vykouzlí na tvářích úsměvy a dobrou náladu.

Nabízím dekorace levandulové, asambláže, malovaná trička s aplikací, převlékací brože, kvašové malby, vánoční a levandulové panenky....                           Nápady mě přepadají před usnutím, postupně dostávají přesnou podobu, ale většina jich čeká v mé hlavě na realizaci. :-) Výrobky tvořím v limitovaném množství, proto každý výrobek má svoji jedinečnost a punc originality.

Asambláže nebo-li prostorové obrázky vytvářejí neotřelou a originální výzdobu v interiéru. Do obrázků jsou zakomponovány přírodní materiály, miniaturní keramika, vonná  levandule, ručně vyřezávané dřevěné doplňky nebo šitá dekorace s použitím neopakovatelných materiálů.

 

 Textil maluji přírodními momenty, krajinami, květinami nebo fantazií ....oděvy dámské, pánské i dětské, polštáře, panenky ... plátna i kartony ... všechny jsou pečlivými tahy štětcem neopakovatelně ručně malovavané......                           U malby používám kvalitní textilní barvy zaručující stálost a pružnost.
 
 
Voňavé dekorační panenky a panáčci, těší se oblibě u dospělých i dětí. Jsou plněné levandulí, vonnými, sušenými bylinkami. Levandulové, vánoční, velikonoční, svatební, bylinkové
 
              
Levandulové šperky, polštářky jsou ručně šité z látky a plněné vonnou francouzskou levandulí.
 


 Fotografie plné levandulové atmosféry z Provence
 
 
Nenajdete-li zboží v aktuální nabídce, prosím napište, vytvořím vám výrobek podle vašeho přání.
Velké poděkování patří za vaše hodnocení, odezvy a návštěvy, jsou příjemným povzbuzením pro další tvorbu.
Svých zákazníků si vážím a poskytuji jim slevy na příští nákupy.
 
                       Pokud kupujete ruční výrobek, nekupujete pouze ten.

Kupujete i výrobcův čas a um.

Kupujete tisíce hodin, kdy sbíral zkušenosti, učil se, jak opravit chyby, jak co vylepšit, jak dělal vše od začátku zas a znova, protože nikdo učený z nebe nespadl.

Kupujete jeho vrásky, probděné noci, ukradené chvilky, kdy děti spí, kupujete výčitky svědomí, jestli to nedělal na úkor důležitějších věcí, třeba rodiny.

A kupujete v neposlední řadě jeho lásku a vášeň, bez níž by to nedělal.

(převzato od "Výstava Kreativ Plzeň")


   

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučené zásilky. Zboží odesílám do jednoho dne po obdržení platby. Poštovné se počítá dle sazebníku České pošty. Osobní doručení je možné po dohodě v Praze a okolí nebo v Berouně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Lendule

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--