Děkuji všem návštěvníkům za přízeň.
Profil uživatele
Lendule
Prodávající
Praha
Registrace: 25.6.2008

Vítejte v obchůdku, kde se prolíná vůně levandule s vůní skořice a jiných  bylinek, v obchůdku s malovanými oděvy a netradiční dekorací.

Mám ráda vůni levandule rozvířenou mírným vánkem, kvetoucí louky, šumění moře, kamenné domy, francouzské písně, léto v Provence, kavárenské stolečky, sníh za okny, šálek čaje u hořícího krbu.....           To všechno a něco navíc přenáším do svých výrobků a snažím se jimi zpříjemnit a ozvláštnit všední chvíle...

Těší mě, když mé výrobky vykouzlí na tvářích úsměvy a dobrou náladu.

Nabízím dekorace levandulové, asambláže, malovaná trička s aplikací, převlékací brože, kvašové malby, vánoční a levandulové panenky....                           Nápady mě přepadají před usnutím, postupně dostávají přesnou podobu, ale většina jich čeká v mé hlavě na realizaci. :-) Výrobky tvořím v limitovaném množství, proto každý výrobek má svoji jedinečnost a punc originality.

Asambláže nebo-li prostorové obrázky vytvářejí neotřelou a originální výzdobu v interiéru. Do obrázků jsou zakomponovány přírodní materiály, miniaturní keramika, vonná  levandule, ručně vyřezávané dřevěné doplňky nebo šitá dekorace s použitím neopakovatelných materiálů.

             
 
Textil maluji přírodními momenty, krajinami, květinami nebo fantazií ....oděvy dámské, pánské i dětské, polštáře, panenky ... plátna i kartony ... všechny jsou pečlivými tahy štětcem neopakovatelně ručně malovavané......                           U malby používám kvalitní textilní barvy zaručující stálost a pružnost.             
           
 
           
              
Levandulové šperky jsou ručně šité z látky a plněné vonnou francouzskou levandulí. Při jejich nošení budete kolem sebe šířit jemnou levandulovou vůni
Převlékací brože můžete převlékat dle nálady, počasí nebo ladit do barev vašeho oblečení. Oblečení se dá sundat, vyměnit a znovu k broži připevnit. Jednodušší, než převlékání sama sebe, je měnění šatů na své broži.     Pobavením může být i údiv přátel nad několikerou přeměnou daného šperku.
            
          
               
Fotografie plné levandulové atmosféry z Provence.
 
 
Nenajdete-li zboží v aktuální nabídce, prosím napište, vytvořím vám výrobek podle vašeho přání.
Velké poděkování patří za vaše hodnocení, odezvy a návštěvy, jsou příjemným povzbuzením pro další tvorbu.
Svých zákazníků si vážím a poskytuji jim slevy na příští nákupy.
 
                       Pokud kupujete ruční výrobek, nekupujete pouze ten.

Kupujete i výrobcův čas a um.

Kupujete tisíce hodin, kdy sbíral zkušenosti, učil se, jak opravit chyby, jak co vylepšit, jak dělal vše od začátku zas a znova, protože nikdo učený z nebe nespadl.

Kupujete jeho vrásky, probděné noci, ukradené chvilky, kdy děti spí, kupujete výčitky svědomí, jestli to nedělal na úkor důležitějších věcí, třeba rodiny.

A kupujete v neposlední řadě jeho lásku a vášeň, bez níž by to nedělal.

(převzato od "Výstava Kreativ Plzeň")

     
   
 
 
   
   
   
Způsob dopravy
Česká pošta - doporučené zásilky. Zboží odesílám do jednoho dne po obdržení platby. Poštovné se počítá dle sazebníku České pošty. Osobní doručení je možné po dohodě v Praze a okolí nebo v Berouně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.