Profil uživatele
Leontýnka70
Prodávající
Mikulov
Registrace: 27.7.2012

Milí nakupující či nakukující - věcičky mám v jednom kamenném obchůdku, může se tedy stát, že si uděláte objednávku a současně se věc prodá i v krámku (poslední dobou docela častý jev). Pokud je dostatek času, je možné domluvit se na výrobě podobného kousku.

Mám nastavené hromadné poštovné u všech výrobků stejně, u malých věciček mohu poštovné upravit směrem dolů - stačí říct...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tak prý mám napsat něco o soběRozpačitý.... Mno. Ráda se koukám kolem sebe, fotím kdeco a pak taky vytvářím - šiju, drátkuju, korálkuju, občas fimuju nebo se plácám v keramické hlíně, vše na bázi neprofesionální, chcete-li amatérské, s větší či menší praxí (téééda, když se tak zamyslím, šiju skorem 30 let, už jako malá holka jsem začala šitím pro panenky, pak v pubertě výstřelky pro sebe... a nyní šiju, co mne zrovna v hlavě napadne, dokonce šiju i ve snuKřičící, snad u toho nehrčím jak strojSmějící se...). Dělám to všechno s láskouŠlápnul vedle, nadšením a snažím se, aby to nemělo nedostatky. Když mne to popadne, nevím, kdy přestat...

Tvoření všeho druhu mám v podstatě jako takovou malou psychoterapii {#emotions_dlg.rehot} v téhle hektické době. Takže pokud neběhám venku se psem, nelítám kolem domácnosti a rodiny, tak trčím doma a hrčím strojemMrkající. A když mne popadne korálková nálada, kompletuju třeba i v posteliNerozhodný a pak tahám kousky drátků ještě týden z prostěradla{#emotions_dlg.premyslim}. No, tak to jsem prostě JÁ.

Jsem z překrásného Mikulova ♥:
  

   

 

Alergeny: naše peruánka Majlí Smějící se.

Někdy tak žárlí na šicí stroj, jehlu a bavlnky, že do mne tak dlouho drbe tlapkou, dokud práci neodložím a nejdu se s ní pomuchlat. Jinak je to ale učiněnej andílek. Rohatej {#emotions_dlg.devil}.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
686439
31.12.2017 PF 2018 v mém profilu... ♥
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.