Profil uživatele
lesorcier
Prodávající
Brno
Registrace: 20.2.2010


Odmalička mě fascinovala kolečka a nespočítal bych, kolika starým budíkům jsem se s pomocí dědova šroubováku a kladiva podíval na zoubky. První prstýnek jsem vyrobil, když mi bylo osm - z kusu drátu a ozdobného knoflíku. A pak jsem se dlouho věnoval věcem, kterým se dospělí věnují - práci (převážně s počítači) a rodině a zase práci... abych v půlce své čtvrté desetiletky zjistil, že ta moje práce není nikde moc vidět a to, co dělám, se nedá osahat a potěžkat. Takže jsem vzal do ruky šroubovák a kladivo a drát a ozubená kolečka - et voilà: už zase dělám prstýnky (a nejenom ty).

prstýnky z měděných trubek
Zed's Dead, Baby, Zed's Dead Kouzlo nechtěného Malá černá skála Se zeleným kamínkem

zalité v křišťálové pryskyřici
Na křídlech času Chronotoč Navždy spolu Staré dobré časy Stroj času

z kousků hodinek
Náhrdelník Back To The Future Náušnice 8 Jewels Náušnice Hodinkové lístečky

Všechny výrobky vznikají s láskou a péčí a snažím se, aby každý výrobek byl co nejlépe vyfocen a popsán, přesto se však může se stát, že nebude odpovídat Vaší představě. Proto Vám nabízím možnost nepoužité a nepoškozené zboží do 14 dnů vrátit, nebo vyměnit.

Pokud budete spokojeni, budu rád, když mi udělíte Fler hodnocení. Zpětná vazba je pro každého prodejce velkou odměnou i motivací.


Na Fler mě přivedla přítelkyně Hanka, která mi také pomohla s prodejem prvních výrobků a stále je mým nejlepším pomocníkem a především inspirací a múzou, bez které by nevznikl žádný z vystavených šperků. Zvu vás k návštěvě jejího obchůdku. Pokud současně nakoupíte u nás obou, zaplatíte jen jedno poštovné.
náušnice - pecky Zelené bublinky měňavky
Růžové vlnky stříbrné náušnice - pecky Modré bublinky Slunce v duši Minimozaika

Způsob dopravy
Pokud se nedomluvíme jinak, bude zboží odesláno doporučeně do tří dní od připsání peněz na účet. Bude zabaleno bezpečně ale pokud možno ekologicky - recyklované obálky a další materiál. Pokud si přejete zboží zabalit jako dárek, dejte prosím vědět.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím