Domů Profil prodejce Levandulový dům
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Hradec Králové, ČR
  • 4438 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (640) 100%
Nadšenci: 1015
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4438
Registrace: 3.6.2012
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

Levandulový dům

/ Prodávající
Novinky
787781
16.2.2019 Dřevěné podložky pod mýdlo (mýdlenky) v prodeji.
https://www.fler.cz/zbozi...

 

 

 

 Od ledna 2019 je naše mýdlárna držitelem značky Regionální produkt Hradecko.

 

 

 

Naše motto:  Každý může snít svůj mýdlový sen...

Jsem členkou Českého mýdlařského cechu.

Dobrý den,

vítám Vás v mém obchodě. Mýdlárna Levandulový dům je malá ruční manufaktura, založená v roce 2012. Sídlíme v Hradci Králové. Naše výroba je založená výhradně na používání přírodních surovin, vše je ruční práce.

Mýdla vyrábím s velkou péčí. Celý proces je ruční výroba, kdy od počátku až do konce výroby prochází vše mýma rukama. Sama se tedy podílím na procesu vážení a odměřování surovin, míchání, lití do forem, následně pak krájení, skladování a balení. Výroba mýdel probíhá metodou za studena. Základ vždy tvoří olivový olej, kokosový a palmový tuk. Dále přidávám podle druhu mýdla bambucké máslo, kakaové máslo a další oleje, jako například arganový, mrkvový, pupalkový,... Tyto oleje jsou vždy v bio kvalitě. Esenciální oleje používám pouze čistě přírodní. Pro barvení používám pouze přírodní barviva: jíly, kakao, koření,...

Mýdla vylévám do dřevěných forem, kde probíhá po dobu 1-3 dnů proces zrání, poté mýdla krájím na kostky a nechám zrát na dřevěných roštech po dobu min. 2 týdnů.

Základní suroviny nakupuji v tuzemsku nebo ve Francii, přímo u výrobců nebo specializovaných velkoobchodů. Esenciální oleje kupuji stále častěji přímo u francouzských výrobců. Stále častěji se také účastním zahraničních kontraktačních veletrhů. Z těchto veletrhů pak přivážím nové kontakty na zajímavé dodavatele základních surovin pro mou další výrobu.

Sortiment postupně rozšiřuji o přírodní kosmetiku: pleťové krémy, balzámy na rty, deodoranty a další.

O mě:

O přírodní kosmetiku a biokosmetiku se aktivně zajímám od roku 2009, kdy jsem začala  dovážet přírodní kosmetiku z Francie a založila jsem si vlastní e-shop. V současné době zastupuji v České republice několik francouzských kosmetických firem.

Zaměřuji se hlavně na zelený jíl Montmorilonitte, bílý jíl Kaolinit a marocký jíl Rhassoul. O zeleném a bílém jílu jsem napsala i poměrně rozsáhlou brožuru.

V roce 2011 jsem absolvovala kosmetický kurz a mám  živnostenské oprávnění na kosmetické služby.

V roce 2012 jsem se začala sama zajímat o domácí výrobu přírodní a bio kosmetiky. V současné době ručně vyrábím přírodní mýdla, šampony, deodoranty a balzámy na rty. Postupně se začínám věnovat i pleťové a tělové kosmetice.

Jsem studentkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, obor Technologie tuků, kosmetiky a detergentů. Má bakalářská práce na téma Bambucké máslo a jeho využití v kosmetice je volně přístupná na internetu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mne obrátit.

Pro slovenské zákazníky mám účet u Fio Banky Bratislava. Zboží na Slovensko zasílám buď na HeurekaPoint do Bratislavy nebo Slovenskou poštou.

 

Dita

Způsob dopravy
Doprava Českou poštou jako doporučený dopis v bublinkové obálce nebo doporučený balíček. Možnost zaslat i na Heureka Point, v tomto případě prosím upřesnit místo vyzvednutí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Levandulový dům

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--