Domů Profil prodejce Lidunka
Lýdie Birkeová Mrázová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Hronov, ČR
  • 10135 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2090) 100%
Nadšenci: 4235
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10135
Registrace: 14.2.2009
Město: Hronov
Stát: ČR

Lidunka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.


Vítám vás ve svém obchůdku a doufám,že vám tu bude líbit.

Nabízím vám dva druhy zboží,a sice textilní bytové dekorace(hračky,věnečky,polštářky,kapsáře,obrázky) a výrobky z kukuřičného šustí.Hlavní zdroj inspirace hledám v české lidové kultuře.

TEXTIL-převážně šiji z bavlny a lnu,k případnému vycpání používám duté vlákno,které je určeno pro textilní hračky,a je proto vhodné i pro alergiky.Hotové výrobky doplňuji malováním,vyšíváním,korálky atd.K malování používám barvy na textil marabu,které za tepla fixuji.Vše lze vyprat.

KUKUŘIČNÉ ŠUSTÍ-výroba figurek z kukuřičného šustí patří do starých lidových řemesel a já jsem moc ráda,že ji ovládám.Panenky vám budu nabízet jen nárazově,protože výroba a hlavně příprava materiálu je časově velmi náročná.Nabídnout vám můžu panenky,panáčky,zvířátka,Betlémy,andělíčky.čerty........

Pokud byste měli nějaké speciální přání,neváhejte se mi ozvat,určitě se domluvíme.

 

Creative Commons License

 

 

Způsob dopravy
Zboží budu zasílat v bublinkových obálkách a v balíčcích dle tarifů české pošty.Figurky ze šustí dle mých zkušeností cestu balíkem v pořádku vydrží,ač vypadají křehce,zatím byly vždy doručeny v pořádku. Bydlím mimo město a na poštu se dostanu dvakrát za týden,pokud na zboží hodně spěcháte,napište mi to prosím do objednávky a já udělám vše pro to,aby byl balíček u vás včas.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Lidunka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--