Profil uživatele
linda173
Prodávající
Havířov
Registrace: 6.2.2010

Vítám Vás v mém obchůdku pro Radost, kde naleznete různé šité dekorace do Vašeho bytečku, hračky a zároveň dárečky nejen pro Vaše děti.

Šití je moje hobby, kterému se věnuji ve volném čase. A občas přidám i nějaký materiál,který je možné využít třeba na věnečky,dekoraci.

V jednoduchosti je krása a originál je jen jeden - z toho vyplývá, že danou věc neušiju úplně stejně jako originál, vždycky se bude něčím lišit.

Každému výrobku věnuji maximum času a lásky podle potřeby, tak že těžko se mi s nimi loučí, ale věřím, že udělají radost nejen dětem, ale i Vám dospělým.

Všechny dekorace, hračky i dárečky je možno ušít i v jiných barvičkách - vše je jen o domluvě.

Pokud jste nenalezli konkrétní dáreček, hračku nebo dekoraci, nestyďte se mne zeptat, velice ráda Vám vyjdu vstříc a budu vděčná za každý Váš nápad a spolupráci. Ve fantazii se meze nekladou. Všem velice děkuji, kdo navštívil můj malý obchůdek pro Radost - udělali jste mi tím velikou Radost.

Mé výrobky jsou z fleesu, který lze zakoupit u DARINKA333 a 100% bavlny k dostání u MACÍČKA33. Obě tyto prodávající vřele doporučuji za jejich vstřícnost a skvělou komunikaci.

Zbožíčko je

a   
TOPlist
Způsob dopravy
► balíčky zasílám českou poštou doporučeně a dostatečně zabalené do dvou až třech pracovních dnů (pokud není stanoven jiný termín u daného výrobku) od připsání peněžní částky na účet
Obchodní podmínky

Kupní smlouva při nákupu se uzavírá okamžikem odeslání objednávky. Dokončením objednávky je vyjádřen souhlas s Obchodními podmínkami.

Objednávku vždy zákazníkovi je nutno potvrdit.

V případě,že je zboží vystaveno jen  v jedné barevné variantě a je to uvedeno v popisu - "toto je jediná barevná možnost,nelze dodat v jiných barvách".

Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední částidodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedenálhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou,vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal.

Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímuzaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
664988
23.10.2017 Vložena spousta nových polštářků :o)))
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím