Profil uživatele
Los Bukos
Prodávající
Dobronín
Registrace: 19.6.2011

 

Vítejte v našem Flér-obchůdku!

Rádi bychom Vám představili naši podnikavou rodinu, jejíž sféry působení jsou dosti široké, ale zde na Fléru jsou pouhou ochutnávkou toho, co doopravdy děláme.

Hlava rodiny, Petr Bouček, je něco jako Ferda Mravenec – práce všeho druhu. Začínal na výrobě a servisu ultralehkých letadel, po 15 letech začal podnikat v oboru Výškové práce, jejichž rozsáhlý sortiment postupně doplnil o klempířské, zámečnické a zednické práce. Zabývá se také výrobou a montáží stříšek a světlíků, rizikovým kácením, stavbou lanových překážek, vedením programů na lanech a včelařením.

V neposlední řadě táta v garáži „kutí“ dřevěné stavebnice. Mezi prototypy patří náklaďák MATES a vláček MATYLDA, které se líbily nejen našemu synku Matějovi, ale i dětem z dětských domovů. Nabyli jsme tedy přesvědčení, že by stavebnice mohly udělat radost i jiným dětem a jejich rodičům, a pustili jsme se do vymýšlení a výroby dalších hraček.

Nezanedbatelnou část produkce tvoří originální dárkové předměty - "Čaringy" neboli bzučící dřeva, které maluje něžnější polovička, druhá hlava rodiny, šéfka domácnosti a kantorka Dita.

Naše malé ratolesti Matěj a Kačenka pomáhají v rodinném podniku pózováním pro fotky maminky, odborným poradenstvím, zátěžovými zkouškami výrobků a výkresovou dokumentací na nábytku a zdech pokojů.

Hračky jsou vyráběny dle příslušných norem EN-71 a jsou v souladu s technickými požadavky na výrobky podle § 12 zákona č. 22/1977 Sb., s prováděcím předpisem Nařízením vlády č. 86/2011 Sb. o technických požadavcích na hračky a se Směrnicí Evropského Parlamentu a Rady 2009/48/ES.

Je-li libo naše zboží, jež je výsledkem neutuchající píle a snahy, NEVÁHEJTE, OBJEDNÁVEJTE!Usmívající se

 

Pár obrázků z naší domácí dílničky:

Mates stavebnice náklaďáku   Mates stavebnice barevná  Stela lavice pro děti

Matylda barevný vláček   Matylda Abeceda   Matylda 4x4

Vrtulník   Otloukánek   Formule

Kačenka staví kostky   Stavebnice Kubík kostky   Panáček Bolík

   Čaringy draci   Bzučící dřevo mozaika

  

TOPlist

Způsob dopravy
Foto zašleme e-mailem v digitální podobě, nemusíte tak platit poštovné. Ostatní zboží bude zasláno Českou poštou nebo je možné vyzvednout si jej v Jihlavě.
Obchodní podmínky

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
805271
2.5.2019 Kacafírci svatebčané, vhodné i jako dekorace na svatební dorty:
https://www.fler.cz/zbozi...
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím