Přeji krásné svátky a uvidíme se spolu po Novém roce.Teď už mě čeká dovolená,kdy budu dohánět předvánoční přípravy.Mějte se krásně. Dovolená 19.12.2.18-6.1.2019
Profil uživatele
LoVEra
Alena Fousková | prodávající
Chrudim
Registrace: 21.9.2014

Také se Vám stává, že by jste tak moc chtěli napsat/říct něco originálního a poutavého, ale bojíte se, že se to originální a poutavé bude zdát jen Vám? Tak přesně to teď prožívám při psaní těchto řádků. Tak moc bych Vás chtěla zaujmout zajímavým životopisem a informacemi o mě a mém tvoření, aby jste měli o to větší chuť nahlédnout do mého obchůdku nebo zde dokonce nakoupit. Aby jste mi věřili, že mě tato práce baví a dávám do ní maximum a zároveň se při tom snažím být maximálně dobrá máma. Že jsem sama sobě ředitelkou, obchodním zástupcem, švadlenou, fotografkou, administrátorem a vším co je potřeba. Aby jste věděli, že každý materiál pečlivě vybírám a trávím nad tím hodiny času a než jdu spát, přemýlím, co nového ušiji a čím Vás překvapím a zároveň se posunu ve své tvorbě a schopnostech dál. A když tak nad tím přemýšlím, tak jsem asi napsala vše důležité, co by jste o mě, co se týká práce, měli vědět :). A co se netýká práce, jste určitě pochopili, že jsem dost upřímná :D.

Budu se moc těšit na Vaše návštěvy a vždy budu nadšená z blikajícího vykřičníku oznamujícího objednávku.

Děkuji, že jste, protože jen díky Vám mohu dělat práci, která mě naplňuje a baví.

Také děkuji všem, kteří mě při práci podporují a konkrétně děkuji Míše, ona už ví za co :).

Co je Lovera?

Jsem to já, má tvorba, můj sen, můj život a má rodina...

To vše se nachází v jednom slově/zkratce.

Brzy najdete vystaveny tyto novinky a i více :)

Kapsáře:

Novinka

Podzadečky:

!!!Pokud se Vám líbí dětské oblečení, ale potřebovaly by jste ho v jiné velikosti, neváhejte napsat!!! Když budu mít látky skladem, ráda vyrobím :)

 

Používám převážně materiály vyrobené v České republice. Materiály ze 100% bavlny jsou předem vysrážené. Materiály používané na dětské oblečení vyhovují hygienickým požadavkům na výrobky pro děti ve věku do 3 let.

 

Jak pečovat o výrobky s aplikovaným nažehlovacím obrázkem:

výrobce nažehlovacích obrázků  doporučuje oddělené praní do 40°C, bez použití bělicích prostředků. Po vyprání ihned vyndat z pračky, protože barvy mohou pouštět, pokud zůstane textilie příliš dlouho vlhká. Při žehlení po praní  obrázek překrýt pečícím papírem, nežehlit přímo.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám jednou týdně a to ve čtvrtek doporučeně prostřednictvím České pošty nebo společností Geis. Malé zboží zasílám v bublinkových obálkách a větší pečlivě zabalené v krabičkách. Po předchozí domluvě je možný osobní odběr v Chrudimi. Faktury v tištěné podobě nezasílám (pouze na vyžádání), šetřím lesy :).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
752100
2.10.2018 V měsíci říjnu se můžeme osobně potkat na mnoha jarmarcích,mrkněte na přehled na mém profilu.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.