Vychutnejte si pravou chut´ čokolády bez přídavku konzervantů a aromat
Profil uživatele
Lucie Glaister Chocolate Truffles
Prodávající
Nedrahovice
Registrace: 5.7.2011

Vítejte u Lucie Glaister a její čokoládové kuchyni, kde vznikají pravé domácí čokoládové lanýže, vyrobené z prvotřídní francouzské čokoláda Michel Cluizel.

O nás

Lucie Glaister si z Anglie přivezla nejen své příjmení, ale i nadšení a lásku k poctivému jídlu, dobrému vinu a především k čokoládě. U surovin klade důraz především na čerstvost, původ a zda-li je surovina vypěstovaná v souladu s ročním obdobím.

Lanýže značky Glaister Chocolate Truffles jsou vyrobeny z kvalitních surovin, té nejtučnější smetany a třtinového cukru, které jsou doplňovány bylinkami (tymián, levandule, rozmarýn,...), kořením (kardamon, zázvor, badán, pepř), alkoholem (Kubánský rum, whisky, šampaňské,...), čaji (zelený, bílý, earl grey, chai) i sezonním ovocem.

Zde nabízíme balení pralinek po 4 kusech (malé balení vhodné jako drobná pozornost) či v krabičkách po 12 a 16 kusech jako luxusní bonboniéra.

Naše lanýže můžete znát z Farmářských trhů, kterých se již druhým rokem účastníme v Praze, Plzni, Příbrami, Dobříši

Vzhledem k problematickému doručování čokolády poštou jsme se rozhodli nabídnout vám možnost domluvy osobního předání v Praze, Radči u Sedlčan, Úvalech, či některém z Farmářských trhů.

Nebojte se nás oslovit, určitě se domluvíme

Vychutnejte si pravou chut´ čokolády bez přídavku konzervantů a aromat.

 

Novinkou je také pořádání čokoládových workshopů. Sledujte aktuální informace.

Lucie Glaister

Způsob dopravy
Vzhledem k problematickému doručování čokolády poštou jsme se rozhodli nabídnout vám možnost domluvy osobního předání v Praze, Radči u Sedlčan, Úvalech, či některém z Farmářských trhů. Další možnosti zaslání - rozvoz po Praze, messenger,... nutno dhodnout předem
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím