Profil uživatele
Lucie Kratochvilová
Lucie Kratochvilová | prodávající
Hlinsko
Registrace: 21.2.2018

Jmenuji se Lucie, šiji už docela dlouho cca 15let. Dlouho jsem se rozmýšlela, zde vůbec budu.

Nakonec jsem otěhotněla a začala jsem nakupovat výbavičku. Byla jsem tak strašně unavená, že čas na šití ani chuť nebyla.

Nakonec když se chystalo k porodu tak jsem začala chystat postýlku a to co jsem zjistila, mě k šití dovedlo.

  1. Povlečení co jsem si koupila, po prvním vyprání se vcelku dost opralo.
  2. Mantinel měl z mého nezkušeného pohledu skvělou vychytávku zip a látkový vršek šel vyprat ovšem molitan už tak dobrý nebyl s každým vyndáním se deformoval.
  3. Nakonec jsem si pořídila pár oblečení, které byly opravdu krásné a né zrovna levné, i to byla katastrofa oblečky po prvním vyprání žmolkovaté……

 No zpětně když se na to po dívám tak nádherně vidím a plně si uvědomuji, že jsem tenkrát udělala chybu. Cena vůbec neodpovídala kvalitě. Peníze jsem tak trochu vyhodila z okna. Pozitivní ovšem na tom všem je, že díky tomu jsem začala opět šít. Překvapením mi bylo zjištění, že mě to vlastně baví. Pohltilo mě to a v podstatě jsem se vrátila i k mému koníčku.

Moc se těším na další šití, příležitosti se v šití zlepšovat, rozvíjet.

Šiji, doma na šicím stroji některé věci šiji v ruce :) Šiji převážně z bavlny. Bavlněné tkaniny či pleteniny i jiné materiály se uplatní. Na vyplňování používám, vatelín pere se na 30 stupňů, je z dutého vlákna, je skvělí pro děti. Podle mě je i lepší než polyuretan, molitan….

Způsob dopravy
Posílám Českou poštou balíky doporučeně. Menší věci jako slintáčk lze poslat i jako dopis. Balím do papíru, do obálek s bublinkovou folií či do plastové obálky. Předání lze i osobně v Hlinsku v Čechách, Ždírci nad Doubravou, Litomyšl,Havlíčkův Brod.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
742986
21.8.2018 Vánoce jsou za dveřmi, a pro mě je důležitá kvalita a včasné doručení tudíž objednávejte do 7.12.2018 ten kdo si objedná po 7.12 2018 tak nemohu zaručit doručení do vánoc Děkuji za pochopení
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.