Profil uživatele
Lucy65
Prodávající
Praha 5 - Stodůlky
Registrace: 2.1.2010

Razítka - moje láska

Oba moji rodiče byli výtvarníci, a tak mě výtvarná tvorba provází už od dětství. Razítka ale byla u nás doma tabu, protože byla prý málo kreativní a když si přeci namaluji něco sama , bude to lepší a hezčí. A tak mi nikdy žádné nekoupili a já jsem jen tiše mohla závidět kamarádkám.

Nicméně i bez razítek jsem měla velmi hezké dětství.

A dnes? Také si razítka nekupuji Mrkající..........................

Mohu pro vás vytvořit a navrhnout jakékoli razítko dle vašeho přání nebo motivu. V profilu níže je možno vidět zlomek již vytvořených a relizovaných návrhů pro razítka, nejen pro zákazníky zde na Fleru - to vše za vydatné pomoci a podpory mého milého manžela v rámci rodinné firmy. Pokud vám chybí nějaký motiv pro vaše tvoření nebo jen chcete pro někoho originální dárek, můžete mě kontaktovat vnitřní poštou.

 

K razítkům si nově můžete objednat k razítkům polštářky ve 13

barevných odstínech.

                      

 

Návod, jak se s razítky pracuje, najdete zde

Velmi dobře lze otiskávat razítka do keramiky i fima.

Je možno vytvořit jakékoli razítko na zakázku buď dle vlastního návrhu nebo navrhnout logo, baner nebo grafický návrh pro různé účely.

Velmi dobře lze otiskávat razítka do keramiky i fima.

S razítky lze výborně tisknout na textil:

Nově máme v nabidce různé rozměry dřevěných držátek na razítka pro milovníky klasiky nebo prostě pro ty, kteří chtějí jen jedno razítko na zakázku.


Doufám, že vás návštěva v mém obchůdku potěší a zahřeje :)

Způsob dopravy
Balíčky odesílám doporučeně cca 3 dny po připsání peněz na účet 2x týdně a to zpravidla v úterý a v pátek. U razítek na zakázku je nutno připočítat 7-10 dní na výrobu. Pokud budete budete mít jakékoli připomínky k dodanému zboží, kontaktujte mě prosím pro domluvu vnitřní poštou.
Obchodní podmínky

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými Obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.Objednávka a uzavření kupní smlouvy

V okamžiku odeslání objednávky vstpuje v platnost kupní smlouva

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní Fler poštou . Údaje o čísle podané zásilky jsou zasílán na základě žádosti, ne automaticky.

2.Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Vrácení zakoupeného a dosud nepoužitého nevyhovujícího zboží je možné do 14 dnů od doručení po předchozím informování prodávájícího – nepoškozené a bez vad zjevně nezpůsobených špatným užíváním či skladování, platba za vrácené zboží se uskutečňuje dle podmínek Fleru.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující, částka za vrácené zboží bude zaslána na účet kupujícího do 3 dnů.

3. Reklamace

Pokud kupující prokáže vadu, (nafocením zaslaného zboží), zákazník právo na výměnu zboží nebo odstoupení od obchodu, příp. Je možné se dohodnout na slevě

Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničené nevhodným zacházením. Razítka není možné dlouhodobě nechávat na denním světla, při běžném používání to ale není žádný problém.

4. Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího uvedený pod objednávkou.  Prodávající odešle kupujícímu zboží do 3 dnů od zaplacení v pravidelných termínech odesílání v úterý a v pátek. V období dovolených a svátků se mohou tyto termíny mírně posunout

Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučený balíček na adresu uvedene v registraci, která se zobrazí pod objednávkou. Tudíž prodávající není odopovědný za chyby v ní se vyskytuící.

5. Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího považuje za důvěrné.  Tyto údaje  budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Od 1.2.2016 je možnost uplatnit novou povinnost pro obchodníky - upozornění na možnost řešení sporů mimosoudní cestou.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
780330
18.1.2019 Nově pro prodejce
Při objednávce nad 350,- Kč bez poštovného adresní razítko zdarma. Najdete zde
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím