Domů Profil prodejce Lucy65
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 5 - Stodůlky, ČR
  • 32648 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4102) 100%
Nadšenci: 4328
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32648
Registrace: 2.1.2010
Město: Praha 5 - Stodůlky
Stát: ČR

Lucy65

/ Prodávající
Novinky
780330
18.1.2019 Nově pro prodejce
Při objednávce nad 350,- Kč bez poštovného adresní razítko zdarma. Najdete zde
https://www.fler.cz/zbozi...

Razítka - moje láska

Většinu razítek  v nabídce lze koupit bud jako samotné štočky ("gumičky") nebo jako komplet s dřevěným či  plastovým úchytem. Výhody a účel použití je popsán níže. Pokud nenacházíte vhodnou variantu konkrétního razítka, kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. 

Veškerou dostupnou nabídku úchytů najdete v levém menu profilu v sekci Materiál.

 

Dřevěný úchyt 

volí většina zákazníků často z důvodu tradice a zvyku nebo estetiky. Je pravda, že razítko na klasickém soustruženém dřevěném úchytu vypadá asi nejlépe, ale co se týče funkčnosti, patří asi k těm nejméně praktickým, i když stále velmi dobře použitelným. V nabídce jsou různé rozměry kulatých i hranatých typů. K razítkům s dřevěným úchytem bude dodán vždy úchyt odpovídající velikosti a tvaru.

Plastový úchyt 

je velmi praktický především pro svoji průhlednost a použitelnost pro mnoho razítek neboli štočků. Jednotlivá razítka jsou přilnavá, lze je libovolně mnohokrát sundavat a vyměňovat za jiná. Stačí vám tedy jeden pro nekonečně mnoho razítek, limit je pouze ve velikosti razítek, která musí odpovídat velikosti úchytu. Při zakoupení vám automaticky vyberu vhodnou velikost k razítkům, případně doporučím jinou. Pokud vám tedy opravdu záleží na konkrétním umístění razítka (především pokud tisknete již na hotové výseky), doporučuji určitě tento typ. K dispozici jsou kulaté a obdélníkové tvary různých velikostí.

Akrylátové bločky

jsou nejlepší volbou, pokud si s razítky chcete hrát a opravdu vám záleží na umístění či třeba soutisku více razítek. Ač to tak nevypadá, tento úchyt se opravdu drží nejlépe a můžete tak zajistit otisk co nejpevnější rukou. Díky opakované přilnavosti si můžete na bločkách sestavit i více razítek do konrétní kompozice. Vybrat si můžete  z několika velikostí podle rozměru zakoupených razítek.

Něco málo o mně

Oba moji rodiče byli výtvarníci, a tak mě výtvarná tvorba provází už od dětství. Razítka ale byla u nás doma tabu, protože byla prý málo kreativní a když si přeci namaluji něco sama , bude to lepší a hezčí. A tak mi nikdy žádné nekoupili a já jsem jen tiše mohla závidět kamarádkám.

Nicméně i bez razítek jsem měla velmi hezké dětství.

A dnes? Také si razítka nekupuji Úsměv

 

K razítkům si nově můžete objednat k razítkům polštářky ve 13

barevných odstínech.

                      

 

Návod, jak se s razítky pracuje, najdete zde

Velmi dobře lze otiskávat razítka do keramiky i fima.

Je možno vytvořit jakékoli razítko na zakázku buď dle vlastního návrhu nebo navrhnout logo, baner nebo grafický návrh pro různé účely.

Velmi dobře lze otiskávat razítka do keramiky i fima.

S razítky lze výborně tisknout na textil:

Nově máme v nabidce různé rozměry dřevěných držátek na razítka pro milovníky klasiky nebo prostě pro ty, kteří chtějí jen jedno razítko na zakázku.

Doufám, že vás návštěva v mém obchůdku potěší a zahřeje :)

Mohu pro vás vytvořit a navrhnout jakékoli razítko dle vašeho přání nebo motivu. V profilu níže je možno vidět zlomek již vytvořených a relizovaných návrhů pro razítka, nejen pro zákazníky zde na Fleru - to vše za vydatné pomoci a podpory mého milého manžela v rámci rodinné firmy. Pokud vám chybí nějaký motiv pro vaše tvoření nebo jen chcete pro někoho originální dárek, můžete mě kontaktovat vnitřní poštou.

Razítka lze velmi dobře otiskávat do fima i keramiky, řada zákazníku si též objednávala razítka k otiskům do mýdla při jejich odlévání.

Z jakéhokoli motivu je možno vyrobit i samolepky, jejichž širokou nabídku najdete na druhém profilu GrafikaL

Při objednávce z obou profilů platíte jen jedno poštovné

 

 

Způsob dopravy
Zásilkovna a Česká pošta, při objednávkách z obou profilů platíte jen jedno poštovné. Balíčky odesílám cca 3 dny po připsání peněz na účet 2x týdně a to zpravidla v úterý a v pátek. U razítek na zakázku je nutno připočítat 7-10 dní na výrobu. Pokud budete budete mít jakékoli připomínky k dodanému zboží, kontaktujte mě prosím pro domluvu vnitřní poštou.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Lucy65

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--