Domů Profil prodejce Ludmílek
Ludmila Hubková
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Police nad Metují, ČR
  • 2902 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (178) 100%
Nadšenci: 203
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2902
Registrace: 28.3.2008
Město: Police nad Metují
Stát: ČR

Ludmílek

/ Prodávající
Novinky
981723
1.12.2021 Mňau, tak už jsme tady :-)

Ahoj, jmenuji se Ludmila,

Jsem moc ráda, že jste zavítali do mého obchůdku. Pěkně Vás tu vítám. Ruční práce jsou mým velkým potěšením a zároveň relaxací. Nevydržím jen tak sedět s rukama v klíně, neustále musím něco „motat“. Najdete zde háčkované, pletené, paličkované a šité věcičky, také různé věcičky z fima a také výrobky pletené z papíru. Na jednom místě vyberete dárky pro všechny Vaše blízké. Mamince  by se hodila netradiční chňapka do kuchyně, taťku v zimě bude hřát  praktický nákrčník , babičku potěší nová dečka na stolek a dědečka  teplé ponožky nebo záložka do knížky, pro děti a kamarádky se tu určitě také něco najde Úsměv. Tak se tu porozhlédněte, vždycky mě zahřeje u srdíčka, když někomu udělám radost.  V případě, že se Vám nějaký můj výrobek líbí, ale chtěli byste tam nějaké úpravičky, ozvěte se mi poštou, je to pro mě vždy výzva. Už Vás nebudu rušit, ať můžete v klidu vybírat . Přeji Vám všem krásné dny.

Vážené zákaznice a všichni příznivci Fleru, ráda bych vám touto cestou poděkovala za přízeň v minulém roce a popřála vám hlavně pevné zdraví do roku 2022. Budu moc ráda, když i v tomto roce mrknete do mého obchůdku, co je tu nového. Vaši přízně si moc vážím a žene mě to v tom mém motání dál a dál. Děkuji, váš Ludmilek.

Způsob dopravy
česká pošta poštovní zásilka doporučeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ludmílek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--