Profil uživatele
Luice
Prodávající
Chropyně
Registrace: 7.8.2010

Ahoj :)

 

mé jméno je Lucie. Co mám ráda? Spousty věcí :) a ode všeho něco. Hodně mě baví máchat štětcem po čemkoli a sem tam z toho i něco vznikne. V poslední době sem se ale zhlédla v textilní tvorbě, tak různě zkouším, vymýšlím a tvořím.

 

Je to pro mě super relax a odpočinek. Mimo to se doma starám o měnší zoo a moje zvířátka mi v tvorbě rády pomáhají a uklízí mi všechen ten tvůrčí  nepořádek, co kolem sebe vždycky mám :)

Kromě živé zoo mám doma i zoo v podobě zvířátkových filcových broží různých tvarů a barev, které potěší každé oko. Každý vyhotovený kousek je naporostý originál a je vyrobený vždy pouze jeden kus. Pokud by byl zájem o jakoukoli jinou barevnou kombinaci, stačí říct a udělám speciální kousek přímo pro vás :)

 

Momentálně se ale zabívám hlavně háčkováním. Vchází z toho různé medvíďačky a králíkačky.. jak pro holky tak i kluky. Zatím sklízí úspěch jen u známích, tak zkouším co to udělá tady. 

 

 

 

Fakturu posílám jen na vyžádání

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím