Profil uživatele
ma maison blanche
Prodávající
Třebechovice pod Orebem
Registrace: 2.9.2013

PRODEJ NA MA MAISON BLANCHE JE JIŽ ZCELA UKONČEN.

NYNÍ MĚ A PŘEDEVŠÍM MÉ ABSTRAKTNÍ MALBY NALEZNETE NA NOVÉM PROFILU

https://www.fler.cz/sarka-ouradnikova

Jste srdečně zváni!

--------------------------------------------------------

 

Ma Maison Blanche – Můj bílý domov je blog nejen o bydlení s osobitým stylem inspirovaný skandinávským designem a láskou k bílé barvě. Pod stejnojmennou značkou navrhuji své designové plakáty, přání, pohlednice a kalendáře, kterými můžete originálně oživit prázdné stěny u vás doma a udělat radost sobě nebo někomu, na kom vám opravdu záleží.

Nově v nabídce najdete také abstraktní akrylové malby na plátně z mého ateliéru, jenž jsou mojí znovuobjevenou velkou radostí a relaxem. 

Moje práce a bydlení je rovněž k vidění v českých tištěných i elektronických zahraničních magazínech, webech a blozích zaměřených na interiérový design.

Personalizace tiskovin ani grafická tvorba na zakázku z časových a technických důvodů bohužel není možná.  

Těším se na vás.

Šárka Ouřadníková

   

 

MMB ve Fler MAGu

Přečtěte si více Na návštěvě v Ma Maison Blanche

 

 

 
 
 
Na veškerý vzhled a design našich produktů se vztahují autorská práva a podléhá licenci creativecommons
 

 

Způsob dopravy
ZASÍLÁME NA SLOVENSKO I DO ZEMÍ EU. Zboží je pečlivě a stylově zabaleno a zasláno jako doporučené psaní nebo doporučený balík prostřednictvím České pošty pouze při platbě předem - převodem na účet nejpozději do 5 pracovních dní. V případě objednávky více kusů najednou platíte pouze jedno poštovné (podle nejtěžšího kusu zboží).
Obchodní podmínky

O TISKOVINÁCH

Plakáty o velikosti A4 jsou vytištěny na 170g lesklý křídový papír. 
Plakáty o rozměrech 40 x 50 cm a 50 x 70 cm jsou vytištěny na velmi kvalitní 250g pololesklý fotopapír. 
Pohlednice o velikosti A6 jsou vytištěny na 300g lesklý křídový papír a prodávány v setu po čtyřech kusech. (Záměna motivů mezi jednotlivými sety není možná.)
Přání o rozměru A5  jsou vytištěny na 300g lesklý křídový papír a jejich součástí je bílá obálka.
Kalendáře o velikosti A4, A3 a 294 x 294 mm jsou vytištěny na 300g lesklý křídový papír.

Všechny plakáty jsou prodávány nezarámované. Barevnost tiskovin se může drobně lišit v závislosti nastavení vašeho monitoru.


Všechny plakáty pasují do standardních rámů.


EKOLOGICKÉ MATERIÁLY A TISK

Všechny tiskoviny jsou tištěny v malé rodinné tiskárně a dokončovací práce jsou prováděny ručně. Použité materiály jsou ekologické s certifikátem FSC. Velkoformátové tiskoviny jsou tištěny speciální latexovou technologií, která neohrožuje životní prostředí.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každá objednávka je závazná a je možné ji zrušit pouze do 24 hodin od jejího uzavření. Zboží tak není blokováno pro další zákazníky pro dobu nezbytně nutnou. Proto prosím zvažte, zdali máte o objednané zboží opravdu zájem.


DOPRAVA DO ČR & SK

Vaše zásilka bude vyexpedována Českou poštou po připsání platby na náš účet na adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 5ti pracovních dní od jejího potvrzení, a bude obdržena do 2-5ti pracovních dní. Elektronickou fakturu k vytištění naleznete na Fleru u Vaší objednávky.
Pokud chcete vaší zásilku sledovat, její číslo vám zašleme na vyžádání.


POKUD SI NEVYZVEDNETE ZÁSILKU VČAS

Pokud při doručování zásilky nebudete k zastižení, dostanete od poštovního doručovatele upomínku a zásilka bude uložena na vaší poště. A to pouze 10 pracovních dní!!! Pokud si zásilku do této doby nevyzvednete, bude nám zaslána zpět. V tomto případě je nutné uhradit další náklady na opětovné zaslání zásilky k vám.


VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud nejste z jakéhokoliv důvodu se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete jej nepoškozené a v původním balení nejpozději do 14ti dnů od jeho doručení vrátit. O této skutečnosti nás prosím informujte, připojte číslo vašeho účtu a zboží zašlete na adresu uvedenou v kontaktech. 
Objednávka musí být doručena kompletní a nepoškozená s a v originálním balení, včetně desek, tubusu či neotevřeného celofánového obalu! Částku vám poté zašleme zpět na váš účet nejpozději do 30ti pracovních dní. Pokud 14ti denní lhůta na vrácení zboží uplyne, zboží nemůže být vráceno zpět!
Poštovné za vrácené zboží nevracíme. Pouze v případě, pokud je objednávka dodána z naší strany nekompletní nebo s nesprávným zbožím.


Ačkoliv se snažíme naše produkty balit opravdu pečlivě, může se stát, že zásilka dojde poškozená. Za poškození zásilky během přepravy zodpovídá přepravce! Proto prosím vždy překontrolujte při doručování její stav a pokud zjistíte, že je poškozená, zásilku neprodleně nejpozději do dvou pracovních dní reklamujte na pobočce vaší pošty, kde vám poskytnou náhradu za vzniklou škodu.


COPYRIGHT

Všechny nabízené produkty lze zakoupit výhradně u nás nebo u našich distributorů. Na vzhled a design těchto originálních produktů se vztahují autorská práva! Autorským právům rovněž podléhají veškeré publikované fotografie, texty a grafické prvky (logotyp, grafická podoba produktů, vizuální a firemní styl značky Ma Maison Blanche apod. ). Veškerý obsah zveřejněný pod značkou Ma Maison Blanche nelze používat k jakýmkoli komerčním účelům či jej svévolně kopírovat, pouze s výslovným svolením autora! K tomuto účelu nás prosím kontaktujte. Děkujeme Vám za dodržování těchto podmínek.


©MA MAISON BLANCHE Všechna práva vyhrazena. Kopírování nebo narušování autorských práv je trestné.

Děkuji a přeji příjemný nákup!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
710056
25.3.2018 Zdravím vás a ráda bych vás srdečně pozvala na můj nový profil, na kterém mě nyní naleznete společně s mými novými abstraktními obrazy a malbami - https://www.fler.cz/sarka...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.