Domů Profil prodejce Macka atelier
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Praha 5 - Stodůlky, ČR
  • 93 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 292
Aktivita: aktivní
Prodáno: 93
Registrace: 19.11.2008
Město: Praha 5 - Stodůlky
Stát: ČR

Macka atelier

/ Prodávající
Novinky
924077
3.1.2021 Krásný rok 2022. Budu se těšit na Vaši návštěvu v mém obchůdku. Pomohu Vám Vaše nejbližší zahalit do hřejivých emocí :-)

Dobrý den,

vítám Vás na návštěvě mého virtuálním obchůdku 

Kdo jsem?

Jmenuji se Marcela, doma mi říkali Macka (odtud Macka Atelier). Jsem máma tří dětí a původně vystudovaná učitelka (němčina + ruština). Odmalička ctím a obdivuji ruční práce a řemesla a tak jsem tak trošku "zběhla" od jiných zaměstnání a začala se věnovat šití. Vyzkoušela jsem toho víc, ale ze šití se stala srdeční záležitost :-)

Co nabízím

V mém obchůdku najdete především fotodeky (fotoquilty, memory quilts, deky s fotkami, deky - fotoalba, látková fotoalba). 

Během studia na VŠ jsem shlédla film Druhá nebo první (Stepmom), kde maminka dvou dětí, umírající na rakovinu, ušije svým dětem deku a kouzelnický plášť s fotografiemi - na památku. Dlouho jsem neměla odvahu se na ten smutný film podívat znovu, ale o tom, že taková deka je opravdu originální a krásný dárek, jsem měla jasno hned.

Moje první deka vznikla k padesátým narozeninám pro moji maminku. To už je mnoho let. Od té doby jich pod mýma rukama vznikla pěkná řádka.

Nad každou dekou trávím opravdu spoustu času, věnuji se pečlivě kombinaci barev i řemeslnému zpracování. Je to krásná práce. Celý postup najdete zde:https://www.fler.cz/blog/vzpominkova-deka-deka-s-fotkami-memory-quilt-2703

Věřím tomu, že se mi daří zachovat tenká hranice mezi kýčem a vkusným dárkem.

Do svých děl všívám vzpomínky. Kromě fotografií také např. kousky oblíbeného oblečení, povlečení, krajky z dětské zavinovačky....

Deky jsou perfektním dárkem.... ke kulatinám, svatbě, osmnáctým narozeninám, promoci, do nového bytu.... 

Chci si nechat vyrobit deku... Co mám dělat?

Napište mi! Pošlete mi zprávu a já se Vám ozvu zpět. Společně se spolu dohodneme a já se pokusím, ztvárnit Vaše představy. Vznikne originální dárek, který opravdu chytí u srdce.

Vystavené deky jsou pouze vzorové. Každá deka má svá specifika. Látky vybírám vždy individuálně, proto i ceny jsou orientační.

Nejkrásnější je....

Na mojí práci jsou nejkrásnější zprávy, které dostávám po předání dárku obdarovaným. Jsou plné emocí, slz radosti a dojetí.... Zákazníci se ke mně vracejí...

Každá deka je obraz...a já jsem malíř, který obraz tvoří. Inspiruji se přáním zákazníka, respektuji přání ohledně stylu a barevné kombinace. Pokud ovšem požadavky odporují mému vkusu a estetickému cítění, tlaku na cenu apod., zakázky odmítám. Děkuji, že tuto skutečnost respektujete.

 

Těším se na setkání s Vámi a na práci na dalších dekách, které udělají radost Vašim nejbližším.

 

Vaše

 

Macka

 

Moje motto:

"Život je příliš krátký na to, abychom jej trávili činnostmi, které nám nedělají radost nebo s lidmi, kteří nás jenom okrádají o čas."

a další:

"Udělej každý den něco kreativního..."

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Zásilkovna, Fler doprava
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Macka atelier

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--