Profil uživatele
Mad Max
Prodávající
Praha
Registrace: 7.10.2011

 

Kdo jsme...

Já jsem Alice a druhý člen týmu je Max. To je sice pes, takže moc nepomáhá, ale dal značce jméno i tvář a to se taky počítá.

Jak šel čas...

Mad Max vznikl v roce 2011 celkem nenápadně. Práce v kanceláři mi nedávala příliš smysl a tak jsem ve volných chvílích utíkala stále častěji k tvůrčí činnosti, ke které jsem měla blízko vždycky. Ryla jsem do lina, kreslila, naučila se šít na stroji a také jsem prošla kurzem sítotisku. Tahle technika mi přirostla k srdci nejvíc, protože díky ní mohu přenášet své kresby do nejmenších detailů kamkoliv a najdete je proto na všech mých výrobcích.

Od jednoduchých tašek a dekorací jsem přešla k výrobě obalů na notebooky a tablety, kabelkám až ke složitějším batohům. Ty najdete zde nebo na webu značky, stejně jako plátěné tašky, batůžky, dřevěné brože nebo kosmetické taštičky.

Děkujeme za návštěvu i případný nákup a doufáme, že Vám naše výrobky udělají radost!

Alice a Max

 

Zde vše vzniká...

 

 

 Vznik jednoho z autorských obrázků 

Způsob dopravy
Zboží skladem posílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce nebo kartonu jako doporučenou zásilku nebo balík do ruky nejpozději do dvou pracovních dnů od připsání čátky na účet. U zboží, které je vyráběné na zakázku, se může doba odeslání pohybovat v řádu dnů až týdnů od připsání platby (dle náročnosti zakázky). Cena poštovného se odvíjí od velikosti a hmotnosti zásilky. Na dobírku zboží nezasílám. Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Mad Max prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mad-max. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží ( barva, velikost, počet) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled - může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je nutné domluvit předem vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). Netýká se však výrobků zhotovených na zakázku, zejména pak obalů na notebooky, tablety, čtečky a telefony.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura v tištěné i elektronické formě.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího vedený u Komerční banky.

5.2. Zboží je pečlivě zabaleno v kartonové krabici či bublinkové obálce a odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík. Pokud si nakupující přeje zaslat zboží na jinou, než uvedenou adresu, je nutné o tom prodávajícího písemně informovat. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. 

5.3. Výrobky mohou mít různou dobu dodání. Doba je uvedena vždy u každého zboží samostatně a je součástí objednávky. Doba dodání se počítá od data přijetí platby na účet. S delší dobou dodání (minimálně týden) je třeba počítat u veškerého zboží vyráběného na zakázku, zejména se týká všech obalů na notebook, tablety, čtečky či telefony.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím