Domů Profil prodejce Mad Max
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Praha, ČR
  • 549 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (179) 100%
Nadšenci: 903
Aktivita: aktivní
Prodáno: 549
Registrace: 7.10.2011
Město: Praha
Stát: ČR

Mad Max

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Kdo jsme...

Já jsem Alice a druhý člen týmu je Max. To je sice pes, takže moc nepomáhá, ale dal značce jméno i tvář a to se taky počítá.

Jak šel čas...

Mad Max vznikl v roce 2011 celkem nenápadně. Práce v kanceláři mi nedávala příliš smysl a tak jsem ve volných chvílích utíkala stále častěji k tvůrčí činnosti, ke které jsem měla blízko vždycky. Ryla jsem do lina, kreslila, naučila se šít na stroji a také jsem prošla kurzem sítotisku. Tahle technika mi přirostla k srdci nejvíc, protože díky ní mohu přenášet své kresby do nejmenších detailů kamkoliv a najdete je proto na všech mých výrobcích.

Od jednoduchých tašek a dekorací jsem přešla k výrobě obalů na notebooky a tablety, kabelkám až ke složitějším batohům. Ty najdete zde nebo na webu značky, stejně jako plátěné tašky, batůžky, dřevěné brože nebo kosmetické taštičky.

Děkujeme za návštěvu i případný nákup a doufáme, že Vám naše výrobky udělají radost!

Alice a Max

 

Zde vše vzniká...

 

 

 Vznik jednoho z autorských obrázků 

Způsob dopravy
Zboží skladem posílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce nebo kartonu jako doporučenou zásilku nebo balík do ruky nejpozději do dvou pracovních dnů od připsání čátky na účet. U zboží, které je vyráběné na zakázku, se může doba odeslání pohybovat v řádu dnů až týdnů od připsání platby (dle náročnosti zakázky). Cena poštovného se odvíjí od velikosti a hmotnosti zásilky. Na dobírku zboží nezasílám. Děkuji za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mad Max

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--