Profil uživatele
Mad Max
Prodávající
Praha
Registrace: 7.10.2011

 

Za značkou Mad Max stojím já Alice a samozřejmě nesmím zapomenout ani na Maxe, který jí dal jméno i svou (němou) tvář. 

Jako u většiny tvůrců, ani u mě nebyly začátky jiné. Volnočasové tvoření pro přátele a zkoušení různých technik s většími či menšími úspěchy, se postupně “přetavilo” v pracovní i životní náplň, která mého tvůrčího ducha naplňuje opravdu bezezbytku.

V současné době se nejvíce věnuji sítotisku, který se pro přenos mých autorských kreseb na textil osvědčil nejvíce. Druhým pomocníkem, bez kterého by výrobky nevznikly, je šicí stroj, se kterým jsem sice v začátcích svedla nejeden boj, ale časem se z nás stala celkem sehraná dvojka.

Najdete zde především obaly na tablety, notebooky či čtečky, které jsou všechny šité na míru, tak aby seděly vašemu přístroji co nejlépe. U těchto výrobků je proto také uvedena delší doba dodání. Občas se mezi batohy a batůžky objeví i městský batoh z řady Birdman. Většinou se zde sice dlouho neohřeje, ale pravidelně se je budu snažit doplňovat.

Cením si originality, nikoho nekopíruji a všechny nápady pochází z mé hlavy. A stejně tak obrázky pochází z mé ruky, posléze tužky :), proto prosím o respektování autorských práv.

Díky za návštěvu, případný nákup a přízeň :)

Alice

 

 

Do nabídky přibyla i narozeninová přání

Tady to všechno vzniká 

 

Městské batohy z řady Birdman, se kterými nezapadnete

Městské batohy z řady

 

Vznik jednoho z autorských obrázků, který se pak díky sítotisku dostane na obal na notebook či tašku. 

U všech obalů na notebooky, tablety, čtečky a telefony vzorník podšívek, ze kterých si můžete vybrat tu svou

vzornik podsivek

 

Obaly na notebooky a tablety šité na míru

Obaly na notebooky a tablety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce nebo kartonu jako doporučenou zásilku nejpozději do 2 dnů od připsání čátky na účet (týká se výrobků, které jsou k dispozici ihned). U zboží, které je zhotovené na zakázku je to 7 dní od připsání částky na účet (většinou však dříve). Cena poštovného se odvíjí od velikosti a hmotnosti zásilky a použití obalového materiálu (bublinkové obálky atd.). Na dobírku zboží nezasílám. Děkuji za pochopení.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Mad Max prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mad-max. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží ( barva, velikost, počet) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled - může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je nutné domluvit předem vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). Netýká se však výrobků zhotovených na zakázku, zejména pak obalů na notebooky, tablety, čtečky a telefony.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura v tištěné i elektronické formě.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího vedený u Komerční banky.

5.2. Zboží je pečlivě zabaleno v kartonové krabici či bublinkové obálce a odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík. Pokud si nakupující přeje zaslat zboží na jinou, než uvedenou adresu, je nutné o tom prodávajícího písemně informovat. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. 

5.3. Výrobky mohou mít různou dobu dodání. Doba je uvedena vždy u každého zboží samostatně a je součástí objednávky. Doba dodání se počítá od data přijetí platby na účet. S delší dobou dodání (minimálně týden) je třeba počítat u veškerého zboží vyráběného na zakázku, zejména se týká všech obalů na notebook, tablety, čtečky či telefony.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.