Domů Profil prodejce Madoby
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 5 Třebonice, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 7
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 15.12.2011
Město: Praha 5 Třebonice
Stát: ČR

Madoby

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Magdaléna Dobromila Staňková – Kröhnová a jsem píšící výtvarnicí, maminkou tří dětí a lektorkou tvořivých kurzů pro děti i dospělé. Mým koníčkem jsou kromě výtvarného tvoření léčivé byliny a příroda. O bylinkách jsem napsala 2 knihy „Bylinky pro děti a maminky“, které si sama ilustruji, fotím i zkouším recepty do kuchyně a pro léčení na sobě a svých blízkých.

      

Bylinky jsem nejprve kreslila jako realistické ilustrace do herbáře knihy, ale baví mě také ilustrace spíše pohádkové podle mé fantazie. Inspiruje mě indiánská moudrost i tradice našich předků. Podle indiánů vnímám zemi jako bytost Matku Zemi a všechno živé na ní jako naše bratry a sestry. Stromy a rostliny i neviditelné bytosti o ně pěčující mám ráda jako své přátele a s vděčností přijímám jejich dary. Snad bude i jim vhod pro radost můj dárek v podobě jejich portrétů, které vznikají z úcty a lásky k nim. Zakoupením obrázků přispějete k léčení ztracené úcty lidí k Matce zemi.

       

Obrázky tvořím kombinovanou technikou tisku živých rostlin přes želatinu, kdy se v otisku zachová cosi neviditelného živoucího a léčivého z mého niterného rozhovoru s bylinou. Tisky pak dokresluji a někdy dolepuji jako koláž. K obrázků si píši i příběhy poselství rostlin, tak jak je vnímám, možná pro další budoucí knížku...

Se svými knihami jezdím přednášet o bylinkách po Čechách i na Moravě a vozím s sebou své léčivé obrázky jako pohlednice A5. Zalaminované obrázky mi slouží jako výukový materiál při venkovních akcích, poznávacích ochutnávacích botanických vycházkách a exkurzích dětí ze škol a školek do mé bylinkové zahrádky. Vyrábím si sama s dcerkou své maňásky, se kterými provázím děti v zahradě nebo hrajeme divadlo. Mám radost z pozitivní odezvy všech, kteří si je pověsí doma jako obrázky, děti mých kamarádek je mají v dětských pokojích. Velkou radost mi dává zpětná vazba od žen z kurzů pro ženské zdraví, které se dočkaly vytouženého miminka možná i díky mému obrázku s maminkou, který měly u sebe, aby jim napomohl ke splnění přání. Zde na Fleru jsem vystavila celkem 30 svých obrázků, které mohu zaslat poštou ve formátu A5 nebo i větších reprodukcí A4 – A3 na objednávku. Sady pohlednic A5 jsou po 3 obrázcích, ale podle příní lze nakombinovat obrázky i jinak podle vlastního výběru.

        

V roce 2019 mi vyšla v Gradě druhá kniha bylinek, na které jsem pracovala dlouhých 10 let a na přednáškách je možno ji zakoupit s osobním věnováním na přání, stejně tak i první knihu Bylinek. Ve stejném roce jsem si vydala vlastním nákladem první nástěnný kalendář formátu A3. Kalendář pro zdraví duše 2020 s portréty rostlin obsahuje 13 barevných ilustrací s krátkými texty na každý měsíc. Bylinky na něm nikdy nezvadnou a mohou rozdávat radost déle než 1 rok. Kalendář jsem představila na vernisáži výstavy „Dcera, máma a babička“ 22.11. 2019 v Harmonizačním studiu Osm, v Praze 6.

 

        

 

Nový kalendář menšího formátu A4 jsem si vydala v roce 2022. Je to obrázkový měsíčník Očima stromů - kalendář bez čísel na více let. Představím ho na výstavě 6.1.2023 v Harmonizačním studiu Osm, v Praze 6.

pozvánku najdete zde: https://dona-meduna.webnode.cz/news/ocima-stromu-vystava-a-novy-kalendar-mds/

 

 

Způsob dopravy
česká pošta, papírová, kartonová či bublinková obálka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Madoby

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--