Domů Profil prodejce magdau
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 2, ČR
  • 7 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 300
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 28.10.2011
Město: Praha 2
Stát: ČR

magdau

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Již řadu let se profesně věnuji výrobě smaltovaných šperků, které na fleru najdete  na druhém profilu pod jménem majdau . Klasický smalt vypalovaný v peci mě baví  především svou nepředvídatelností a i po dvaceti letech mě neustále překvapuje a ukazuje nové možnosti.  Ráda experimentuji s barvami, které vypaluji v peci na mnoho pálení a stále jsem překvapena tím, jak se smalty mezi jednotlivými páleními nečekaně mění. U této technologie  jsem nucena své výtvarné představy podřídit materiálu a možnostem smaltu, ke kterému i po 20 letech přistupuji s respektem.

Tento profil byl založen pro prezentaci mé kresby a malby, která pro mě pro mě představují protipól k práci se smaltem, který vyžaduje pomalost, pečlivost i nutnost se výtvarně přizpůsobovat technologii.   Někdy s nadsázkou říkám, že smalty i kreslené a malované obrazy tvořím jinou polovinou sebe sama. Výsledek u smaltu se sice těžko přesně plánuje, přesto se smaltem  musím pracovar opatrně, pomalu a postup nanášení barev je třeba racionálně promýšlet. Částečná nepředvídatelnost výsledku je dána technologií smaltu, nikoliv možností rychlé intuitivní tvorby, kterou hledám právě u pastelů a akvarelu. 

 

 

 

 

V zahradě

 

Divoká květena (pastel na korku v rámu)

 

Trojice (pastel na korku v rámu)

 

 

 

 

Královská rodina a zvíře (pastel na korku v rámu)

 

 

 

 

Způsob dopravy
Pokud si objednáte zároveň z mého smaltového profilu "majdau" , platíte pouze jedno poštovné. Obrázky pošlu doporučeně do druhého dne po připsání platby na účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od magdau

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--