Profil uživatele
magdau
Prodávající
Praha 2
Registrace: 28.10.2011

 

Již řadu let se profesně věnuji výrobě smaltovaných šperků, které na fleru najdete  na druhém profilu pod jménem majdau . Klasický smalt vypalovaný v peci mě baví  především svou nepředvídatelností a i po dvaceti letech mě neustále překvapuje a ukazuje nové možnosti.  Ráda experimentuji s barvami, které vypaluji v peci na mnoho pálení a stále jsem překvapena tím, jak se smalty mezi jednotlivými páleními nečekaně mění. U této technologie  jsem nucena své výtvarné představy podřídit materiálu a možnostem smaltu, ke kterému i po 20 letech přistupuji s respektem.

Tento profil byl založen pro prezentaci mé kresby a malby, která pro mě pro mě představují protipól k práci se smaltem, který vyžaduje pomalost, pečlivost i nutnost se výtvarně přizpůsobovat technologii.   Někdy s nadsázkou říkám, že smalty i kreslené a malované obrazy tvořím jinou polovinou sebe sama. Výsledek u smaltu se sice těžko přesně plánuje, přesto se smaltem  musím pracovar opatrně, pomalu a postup nanášení barev je třeba racionálně promýšlet. Částečná nepředvídatelnost výsledku je dána technologií smaltu, nikoliv možností rychlé intuitivní tvorby, kterou hledám právě u pastelů a akvarelu. 

 

 

 

 

V zahradě

 

Divoká květena (pastel na korku v rámu)

 

Trojice (pastel na korku v rámu)

 

 

 

 

Královská rodina a zvíře (pastel na korku v rámu)

 

 

 

 

Způsob dopravy
Pokud si objednáte zároveň z mého smaltového profilu "majdau" , platíte pouze jedno poštovné. Obrázky pošlu doporučeně do druhého dne po připsání platby na účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím