Profil uživatele
MagsBags
Prodávající
Brandýs nad Labem
Registrace: 3.4.2012

Vítejte v mém malém krámku.

Jmenuju se Magda, mám ráda své tři děti a rodinu, letní rána, voňavou kávu, kopretiny a fialky, praktické věci.....

Chtěla bych být i trochu užitečná pro naše okolí a tak jsem vymyslela takovou protiigelitovou kampaň. Po večerech stříhám látky a šiju svačinové kapsy, které nahradí igelitové obaly, potravinové folie a nekvalitní plastové krabičky (nic proti těm kvalitním, které jsou pevné a dlouho vydrží). Jsou lehké, pro děti i snadno otevíratelné a pro maminky snadno udržovatelné.

Můžete v nich nosit svačiny...jak do školy tak i do práce, hodí se jako kapsa na doklady, malovátka, pohotovostní lékárnička a nebo třeba schovka na hygienické potřeby.

Velmi oblíbené jsou i svačinové ubrousky, které poslouží nejen jako obal pro přenesní svačiny, ale i jako prostírání, když chcete svačinu sníst.

Vnitřní látka svačinových kapes i ubrousků je nylonová s PU zátěrem, atestovaná na styk s potravinami v TZU Zlín. Je bez olova a ftalátů.

Najdete zde i CHLEBAPSY a CHLEBOUSKY, velké ubrousky na chléb. Jsou také, jako svačinové kapsy, dvouvrstvé. Vnitřní látkou je len, krásně chléb uchová a nemusíte se bát, že by se Vám zapařil a nebo začal plesnivět.

Mezi poslední novinky patří obědové tašky, kam se vejde nejen dopolední svačina, ale jídlo na celý den. Také jsou vypodšívkované omyvatelnou látkou a lehce se udržují.

Zkrátka věci, které Vám nahradí plastové alternativy;-)

Většinu věcí, které potřebuji kupuji od českých výrobků, etikety a údržbové štítky mi vyrábí také česká firma. Někdy používám i zahraniční látky, ale kupuji je od českých dodavatelů.

Tak neváhejte vstoupit, doufám, že se vám bude můj nápad líbit.:-)

Jen upozorním, že se jedná o autorské dílo a prosím o jeho respektování....

TOPlist

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
640236
20.7.2017 Dnes jsme po dlouhé době naskladnili farmářské sáčky vhodné jak na nákupy, tak pro uskladnění potravin, sušených bylinek i hub.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.