Domů Profil prodejce Maimouna - materiál
Libuše Kremsová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Pacov, ČR
  • 305 prodaných kusů
  • 97% kladných hodnocení
Hodnocení: (29) 97%
Nadšenci: 32
Aktivita: aktivní
Prodáno: 305
Registrace: 15.8.2012
Město: Pacov
Stát: ČR
Důležitá informace: Z obchodu je dočasně většina výřezů stáhnuta. V nejbližší době bude probíhat jejich přefocení a hlavně doplnění nových motivů. Děkujeme za pochopení.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Maimouna - materiál

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, vítám vás v našem druhém obchodě. Myslíme i na vás,  kteří si přání či jiný papírový projekt (album, scrapbookovou stránku, visačku, krabičku aj.) chtějí vyrobit a dozdobit sami. Postupně budou v tomto našem druhém obchodě, doplňovány papírové výseky (kytičky, ornamenty, ozdobné bordury aj.) a papírové polotovary, jež budete moci při vašem tvoření využít. V obchodě též naleznete rozmanitou nabídku kartiček s narazítkovanými obrázky. Hodnocení od našich zákazníků si můžete přečíst zde. Rádi uvítáme vaše podněty k doplnění nového materiálu. Samozřejmostí je jedno poštovné za oba obchody.

 V našem prvním dřevem vonícím obchodě můžete vašim blízkým zakoupit především výrobky ze dřeva. S přítelem trávíme spoustu času v truhlářské dílně a postupně společně vytváříme dřevěné výrobky, které většinou slouží jako praktické doplňky do vašeho domova. Pokud máte o nějaký výrobek zájem (není problém vyrobit i dřevěné doplňky již prodané - možno vybírat zde či zde) nebo byste chtěli nějaký výrobek na zakázku dle vašich představ, tak nás neváhejte kontaktovat, vaší fantazii a přáním se meze nekladou. Hodnocení od našich zákazníků si můžete přečíst zde.

   

     

Proč zrovna Maimouna?

Protože jsem si už více než před šesti roky adoptovala v rámci Projektu adopce afrických dětí na dálku tehdy tříletou holčičku jménem Maimouna Condé ze západoafrického státu Guinea, kde se za školní docházku musí platit pravidelně drahé poplatky (školné, uniformy, učebnice aj.) a částky jsou pro chudé rodiny zde žijící, neúnosné. Více informací a fotografií v blogu.

Výpis z živnostenského rejstříku vydal Městský úřad Pacov, obecní živnostenský úřad a kancelář starosty, Náměstí Svobody 1, 395 01 Pacov. Č. j. ŽÚ/392/2014/HU7 dne 16. října 2014.

 

TOPlist

Způsob dopravy
viz níže obchodní podmínky
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Maimouna - materiál

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--