Domů Profil prodejce maju
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Valašské Meziříčí, ČR
  • 187 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (91) 100%
Nadšenci: 252
Aktivita: aktivní
Prodáno: 187
Registrace: 26.11.2010
Město: Valašské Meziříčí
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí příznivci mých palčáčků, letos nemám napleteno, protože mne zlobí malé klouby po borelióze. To víte, že klubíčka a jehlice mne svádějí a určitě jim zase brzo podlehnu. Přeji všem hodně sil, pevné zdraví a opatrujte se.

maju

/ Prodávající
Novinky
847736
24.11.2019 Poslední palčáčky vloženy.

Buďte vítáni milí příznivci Fleru,

jaký je můj příběh flérového prodejce? Asi podobný ostatním. Jednou jsem objevila klubíčka z lamí příze alpaky a ty mne tak učarovaly svou jemností a hlavně barevností, že jsem z nich začala plést palčáky. Sobě, mým blízkým, potom kamarádkám a vyvrcholilo to na Fleru proměnou nakupujícího v prodávajícího. Palčáčky jsou tak příjemné na dotek, vůbec nekoušou a hřejí. Jejich tvorba mi přináší velkou radost a úplné odreagování od starostí.

https://www.fler.cz/blog/jak-prichazeji-na-svet-palcacky-35817

Časem jsem přidala i rukavičky bezprsté, protože zimy u nás začínají být mírnější a tyto bezprsťáčky někdy docela postačí.

Moc si přeju, aby se vám u mne líbilo.

Malý dodatek. Upletení jedněch palčáků mi trvá cca 25-30 hodin. Aby mne to bavilo, aby mi práce utíkala, aby byly palčáčky vymazlené, tak musím štrikovat pokaždé jiné. A když si oblíbím nějaký vzor, změním aspoň barvu příze. Zvědavost, jak vzorek vyjde, mne žene a jak končím jedny, už se těším na druhé. Plést dvoje stejné... tak to mne ubíjí. To dělám velmi nerada a když už, tak stejně vyjdou trochu jinak. Nakonec je to ruční práce, tak je to logické. Prostě, chci tímto říct, že pletu podle vlny, kterou doma mám, podle vzoru, který mne zaujal a samozřejmě podle zdraví. Tudíž nepletu na objednávku.

 

 

 

 Děkuji všem, kteří mou práci ocenili. Za jejich srdíčka a za jejich pěkná  slovíčka. 

 

    

 

 

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně v obálce či v balíku, dle velikosti. Ve Valašském Meziříčí možno po dohodě předat osobně. Poštovné do EU vypočítávám až na základě velikosti objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od maju

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--