Domů Profil prodejce Mandaland
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Opatovice nad Labem, ČR
  • 372 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (52) 100%
Nadšenci: 74
Aktivita: aktivní
Prodáno: 372
Registrace: 16.6.2015
Město: Opatovice nad Labem
Stát: ČR

Mandaland

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jednou za mnou přišla moje kamarádka se slovy, že by si chtěla na triko namalovat mandalu, ale že neví, jak na to. Zeptala jsem se jí, zda by jí stačilo, kdyby si mohla mandalu "jen" vybarvit. S nadšením v očích odpověděla, že by to úplně stačilo, že i tak to bude s vypětím všech jejich uměleckých sil. Připravila jsem jí několik návrhů mandal, ze kterých si vybrala tu, která ji byla nejbližší a tu jsem ji nakreslila na tričko. Společně s tričkem dostala fixy na textil a zbytek práce byl již na ní. Když mandalu dobarvila, nadšením jí zářily oči. Postupně se mi začaly ozývat i její kamarádky, jestli bych jim také nepomohla takové tričko vytvořit. A tak byl začátek projektu Mandaland na světě.

Proč tedy vybarvovat mandaly jenom na papíru, když se stejně zajímavě může použít i textil. Nezůstala jsem tedy jen u triček, ale rozšířila jsem nabídku také o bavlněné tašky a zástěrky pro děti. Zároveň jsem vyřešila, jak si sama kvalitně vytisknout mé obrázky na textil. Od té doby neustále rozšiřuji předlohy mandal a ostatních obrázků, jak pro dospělé, tak pro děti, aby si každý našel ten svůj.

Mandaly vždy byly a budou individuální záležitostí. Každý z nás ji vnímá jinak a po svém. Pro mne je to obraz, uzavřený kruh, symbolika, hra s tvary a objekty, které pod vlivem různých emočních pochodů spojuji do jednoho celku. Hledám v nich harmonie a řád. Přidám-li do nich barvy, umocním jejich sílu o další rozměr, vložím do nich emoce. Nebojte se vkládat do svého života emoce. Emoce nám otvírají smysly a přes smysly vnímáme svět kolem nás. Například mandala, která bude plná červené barvy a oblých tvarů vám pomůže otevřít zamčené a zklamané srdce, pomůže vám pochopit vaše sny a touhy, začnete-li ji nosit na sobě, povede vás jako neviditelný průvodce. Povede vás každým dnem, který se tak stane jedinečným.

A o to bychom se měli všichni snažit… Aby se každý den stal tím jediným, jedinečným a neopakovatelným….a on neopakovatelným bude, protože vrátit čas neumí nikdo z nás. Aby nás život bavil, a abychom ho žili jak nejlépe do jde.

image  image

Způsob dopravy
Zasíláme prostřednictvím České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mandaland

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--