Profil uživatele
MARAI
Prodávající
Brno
Registrace: 12.7.2010

e-shop: www.maraimarai.com 

ANIMAL-FRIENDLY-URBAN-BACK'S 

Rolovací nepromokavé maraimarai batohy do města i do lesa, do kanclu i k pohorkám. Moje batohy nejsou jen díry na věci. Kapsy, sucho, klíče i telefon po ruce a přitom v bezpečí, to je můj batoh, tvůj parťák, ať už běžíš kamkoliv. Co tu nenajdeš je kůže, hedvábí ani jiné materiály získávané prostřednictvím zvířat. Podporujeme české výrobce, 80% materiálů a komponentů je lokální produkce. 

 

Meet my tomcat and me - together we handcraft stylish rolltop backpacks and other urban fashion candies. We provide you with waterproof stuff suitable for any kind of your journeys. No matter if cruising downtown on your longboard or getting lost in the middle of Icelandic wilderness, we guarantee envious stares from all of the passer-byes. Yes, even the dwarfs and little animals! Anyways, animals are our friends and we don´t use all those “ouch ouch“ materials like leather, silk, wool etc. We – instead – use love as the red thread to stich our products. So, forget love, fall in MARAI.

 

◆◆◆

Pozoruju, jím a popíjím, pořád křičím do snů a pořád nikdy nevěřím praseti, co prodává vepřové sendviče. Jo a taky s tou hlavou je to stejné, že jsem ráda, že mi patří ta moje, vlastní. Občas se někam zakutálí, to je pravda, a to pak doufám, že je jí tam dobře, tam kde je.  

Uvedená práce podléhá licenci Creative Commons. Prosím respektujte autorská práva (c) M A R A I

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce M A R A I zde na www.fler.cz/marai. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené jsou pak poplatné občanskému zákoníku.

1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

1.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

1.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

2.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

2.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.

2.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

2.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

2.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

2.7. KORESPONDENČNÍ ADRESA PRO VRÁCENÍ: Kateřina Marai, Josefská 492/2, 60200 Brno. Posílejte zásadně Českou poštou, ne PPL, GLS apod. Děkuji.

3. Zakázkové šití a úpravy

3.1. Cena zboží vyhotoveného na zakázku se z provozních důvodů navyšuje o 11%.

3.2. Zboží vyhotovené na zakázku s úpravami dle požadavků zákazníka nelze vrátit.

4. Dodací podmínky

4.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby a případném vyhotovení, pokud se jedná o zboží s delší dodací lhůtou.

4.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka nebo doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5. Reklamace

5.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

5.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.3. Raklamace se nevztahuje na komponenty, které prodejce sám nevyrábí: zipy, spony, přesky atd.

5.4. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list. Zákazníkovi posíláme na vyžádání.

6. Dodací podmínky

6.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u mbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby a případném vyhotovení, pokud se jedná o zboží šité/upravované na přání zákazníka.

6.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka nebo doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

7. Ochrana osobních údajů

7.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 25. 11. 2015.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
733857
8.7.2018 Ahoj všichni, sledujte nový eshop!
www.maraimarai.com
mějte se a dík!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím