Domů Profil prodejce MARAI
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Brno, ČR
  • 382 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (139) 100%
Nadšenci: 878
Aktivita: aktivní
Prodáno: 382
Registrace: 12.7.2010
Město: Brno
Stát: ČR

MARAI

/ Prodávající
Novinky
733857
8.7.2018 Ahoj všichni, sledujte nový eshop!
www.maraimarai.com
mějte se a dík!

e-shop: www.maraimarai.com 

ANIMAL-FRIENDLY-URBAN-BACK'S 

Rolovací nepromokavé maraimarai batohy do města i do lesa, do kanclu i k pohorkám. Moje batohy nejsou jen díry na věci. Kapsy, sucho, klíče i telefon po ruce a přitom v bezpečí, to je můj batoh, tvůj parťák, ať už běžíš kamkoliv. Co tu nenajdeš je kůže, hedvábí ani jiné materiály získávané prostřednictvím zvířat. Podporujeme české výrobce, 80% materiálů a komponentů je lokální produkce. 

 

Meet my tomcat and me - together we handcraft stylish rolltop backpacks and other urban fashion candies. We provide you with waterproof stuff suitable for any kind of your journeys. No matter if cruising downtown on your longboard or getting lost in the middle of Icelandic wilderness, we guarantee envious stares from all of the passer-byes. Yes, even the dwarfs and little animals! Anyways, animals are our friends and we don´t use all those “ouch ouch“ materials like leather, silk, wool etc. We – instead – use love as the red thread to stich our products. So, forget love, fall in MARAI.

 

◆◆◆

Pozoruju, jím a popíjím, pořád křičím do snů a pořád nikdy nevěřím praseti, co prodává vepřové sendviče. Jo a taky s tou hlavou je to stejné, že jsem ráda, že mi patří ta moje, vlastní. Občas se někam zakutálí, to je pravda, a to pak doufám, že je jí tam dobře, tam kde je.  

Uvedená práce podléhá licenci Creative Commons. Prosím respektujte autorská práva (c) M A R A I

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MARAI

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--