Domů Profil prodejce Marcea
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 5 - Zbraslav, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 10
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 18.9.2012
Město: Praha 5 - Zbraslav
Stát: ČR
Důležitá informace: Při nákupu nad 600Kč je poštovné zdarma.

Marcea

/ Prodávající
Novinky
909121
26.10.2020 V podzimní nabídce jsou nově i náramky. Samozřejmě jiné velikosti i barvy mohu dodat na přání, stačí mi poslat zprávu a domluvíme se. Krásný večer

 

.:.Zdravím a děkuji za návštěvu.:.

Abych se Vám trochu představila - na Fleru jsem jako "kupující" od roku 2012 a až v druhé půlce roku 2019 jsem se rozhodla coby "prodávající" zde nabízet své výrobky, které byly do této doby určeny zejména pro radost mých blízkých.

Tvořím ráda odjakživa - různými technikami s rozličnými materiály - a momentálně se nejvíce zabývám tvorbou šitých šperků z korálků a kabošonů. Mám zkrátka ruce, co jsou v klidu když tvoří, tvorba je pro mne synonymum relaxu:)

Ráda přijímám výzvy a pokud byste měli speciální přání na zakázku vyrobit nebo opravit šperk, stačí, když mi zde necháte zprávu - budu-li online, ozvu se Vám obratem. 

Šperky tvořím pečlivě a s láskou, každý kus je originál a proto mne to vždy znovu baví a doufám, že i Vám má tvorba přinese potěšení, případně zde najdete vhodný dárek pro své milé a blízké. 

Jelikož jsem kočkomil, "pomáhá" mi a na kvalitu dohlíží slaďouš Borůvka.

Těším se na Vaše objednávky a případné výzvy, doufám, že se Vám tu líbí a zase se brzy přijdete podívat, co je nového :)

 

Marcea 

 

  *Vše vyrobeno v nekuřáckém prostředí*

 

 PS: Ve fotogalerii zde se můžete mrknout na některé z mých dalších výrobků https://www.fler.cz/fotogalerie/list?uid=183739

 

 

 

Nabízím možnost předání zboží v Praze či zaslání přes Zásilkovnu - na výdejnu. Dále Česká pošta - balík (tedy balení v kartonové krabici) nebo dopis (baleno do bublinek) doporučeně. 

Šperk zasílám v organzovém sáčku, obaleném bublinkovou fólií a vložený do bublinkové obálky (či krabice).

Pokud byste měli zájem o jinou formu dopravy, napište do zpráv.

Způsob dopravy
DOPRAVA Nabízím možnost předání zboží v Praze či zaslání přes Zásilkovnu - na výdejnu. Dále Česká pošta - balík (tedy balení v kartonové krabici) nebo dopis (baleno do bublinek) doporučeně. Šperk zasílám v organzovém sáčku, obaleném bublinkovou fólií a vložený do bublinkové obálky (či krabice). Pokud byste měli zájem o jinou formu dopravy, napište do zpráv.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Marcea

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--