Domů Profil prodejce MArela
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • České Budějovice, ČR
  • 25 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 90
Aktivita: aktivní
Prodáno: 25
Registrace: 6.11.2010
Město: České Budějovice
Stát: ČR

MArela

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Srdečně Vás vítám.

Jsem ráda, že jste si našli chvilku na prohlídku mého obchůdku. Najdete zde dva odlišné světy. Svět recyklovaných džínových výrobků (náušnice, kravaty atd.) a druhý svět Vás zavede do mé fantazie zhmotněné v polymerové hmotě.

     

     

Mám ráda přírodu, která je mou největší inspirací. Obdivuji to nepřeberné množství barevných odstínů a různorodost tvarů, které čarodějka Příroda vykouzlila a kouzlí každý den znovu a znovu.

     

 

Miluji šití, šicí stroj, látky, knoflíky zdrhovadla, nitě, jehly, špendlíky, křídy, nůžky, krejčovské metry, časopisy se střihy prostě vše co je spojeno s výrobou oděvů a oděvních doplňků. Další mou velkou láskou jsou balící papíry, stužky, korálky, organzy, krepáky, síťky, krabičky, sušené květiny prostě vše čím se dají zkrášlit dárky.

 

     

     

 

Věty, které se mi velice líbí a myslím, že vystihují můj život, vyřkl slavný fyzik Albert Einstein:

„Logika vás dostane z bodu A do bodu B. Představivost Vás dostane kamkoli.“

 

Jelikož se pohybuji jak v Jihočeském kraji tak v okolí Náchoda jsem členem klubů Jihočeský a správcem klubu Náchod a co by kamenem dohodil. Do obou těchto klubů Vás zvu.

Způsob dopravy
Své zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Výrobky jsou vždy doručovány v bublinkové obálce. Osobní odběr zboží (bez nutnosti platit poštovné) je v Českých Budějovicích, České Skalici a Náchodě. Jelikož se snažím prodávat své zboží nejen ve virtuálním světě, může se stát, že některý Vámi vyhlídnutý kousek z prodeje znenadání zmizí. V případě zájmu o jakýkoliv kousek z mé nabídky, o který nechcete přijít :-), využijte například možnosti rezervace.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od MArela

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--