Profil uživatele
MartaOn
Prodávající
Veverská Bítýška
Registrace: 5.7.2009

 


 

Milé návštěvnice a návštěvníci, vítejte v mém malém obchůdku... Šlápnul vedle

  Hmmm... Co bych tak o sobě řekla.... Jmenuji se Marta, mám ráda jaro a podzim, zahradničení, letní grilování, sjíždění řek, moře, koktejly, zeleninové saláty a nové boty...

 

 

 

  Ke tvoření mě přivedla moje profese „zubní technik“. Mezi vyráběním umělých zubů, protéz a rovnátek jsem si kroutila drát z chirurgické oceli a dělala si náušnice. To bylo i to první, co jsem vystavila ne netu k prodeji. Prvního půl roku jsem zkoušela vyrábět a prodávat kde co, až jsem jednoho dne asi před 4-mi lety (tehdy už na mateřské) ušila svou první kabelku. Ten den jsem propadla šití, objevování materiálů a látky se staly mojí radostí i posedlostí.

 

 

 Kabelky považuji za součást oblečení, které dodají majitelce šmrnc a vytrhnou ji ze šedi. Sama mám asi šestnáct kabelek (samozřejmě vlastnoručně ušitých) a všechny NUTNĚ potřebuji. Je pro mě velmi důležité, aby se každá zákaznice cítila s kabelkou ode mě výjimečná. Šiju je z kvalitních koženek německé výroby a krásných látek z kolekcí od amerických nebo francouzských návrhářů, které někdy i hodiny vybírám a přebírám. Veliký důraz dávám na praktičnost a kvalitu provedení. Tvoření věnuji všechen svůj volný čas, když zrovna nesedím u stroje nebo neležím v látkách s nůžkami v ruce, tak aspoň u každodenní práce v domácnosti vymýšlím nové střihy a promýšlím detaily.

 

 

Veliký dík patří Bohu, za dar, který jsem dostala a pak také mému manželovi, který všechny moje úlety trpělivě snáší, podporuje mě, koupil mi nový stroj a trpělivě chválí každou kabelku, kterou mu strkám pod nos

 

Doufám, že Vás návštěva mého obchůdku i nadále bude těšit a bude mi ctí, pokud si něco vyberete a zachováte mi svou přízeň.

 

 MartaOn zrovna poslouchá https://www.youtube.com/watch?v=B07iK9uh9qY

 

Přifrčel mi balíček s novými látkami, JUCHŮŮŮŮ...

 

A hned jsem se do nich i pustila...

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám řádně zabalené dle jeho povahy, aby bylo chráněné a došlo Vám v pořádku. Zasílám českou poštou. Poštovné je jednotné 7O Kč. Při objednání většího množství zboží poštovné po domluvě navýším dle váhy balíčku a tarifu pošty. Při nákupu nad 1500 Kč POŠTOVNÉ ZDARMA!!! (netýká se poštovného do zahraničí) Poštovné do zahraničí je 100 Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
312334
7.10.2014 Je po výstavě :) Vložila jsem do obchůdku spoustu nového zboží - od malých až po velké kabelky. A novinkou jsou OFFICE kabelky vhodné do kanceláře i školy :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím