Profil uživatele
martinabittnerova
Prodávající
Velvary
Registrace: 7.12.2016

V  nabídce najdete mé knihy, které jsem doposud vydala. Jedná se samozřejmě o úplně nové zboží. V případě zájmu a po dohodě ráda do knihy napíši věnování, či podpis.

V tuto chvíli jsem autorkou osmi samostatných knih a literární činnosti se věnuji od svých šestnácti let. Publikovala jsem v mnoha internetových i neinternetových novinách, časopisech, bulletinech apod. Stala jsem se také jednou ze zakladatelek kulturně-společenského webmagazín Rozhledna. Zúčastnila jsem se řady literárních soutěží pro neprofesionály, kde jsem obdržela ocenění jak v kategorii próza, tak poezie. Byla jsem rovněž členkou Klubu mladých autorů při Západočeském středisku spisovatelů.
Dlouhá léta jsem rovněž v Praze pořádala literárně-hudební akce, v nichž jsem pravidelně představovala významné osobnosti minulosti.  V letech 2012- 2015 jsem spolupracovala se spolkem Amerling a účinkovala v rámci literárně-hudebních pásem s klasickou hudbou. V současné době se profesionálně věnuji literární tvorbě, přednáškové činnosti a volnočasové pedagogice. Dlouhodobě se zajímám o  české osobnosti žijící převážně v 19.století a  nejvíc mě baví objevovat ty již opomíjené, nebo úplně zapomenuté. Myslím si totiž, že si naši vzpomínku zaslouží.
Můj bohatý literární život  začal tedy ne v říjnu 2011, kdy jsem publikovala první knihu, ale jeho kořeny sahají až do roku 1991. A za tu dlouhou dobu jsem urazila velký kus cesty a nabrala mnoho pracovních i osobních zkušeností, které se teď snažím v dobrém zúročit.

Způsob dopravy
Klasickou poštou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.