Profil uživatele
MaryeL
Prodávající
Lipno nad Vltavou
Registrace: 1.11.2012

Vítejte v mém skromném obchůdku.

Tvoření je pro mě relaxací, dobou kdy mohu vypnout, uzavřít se do svého mikrosvěta a jen pomalu sledovat jak mi pod rukama vzniká to, co zprvu existovalo jen v mé mysli. Tvoření je pro mne ale i výzvou, jsem člověk kreativně přelétavý, což v důsledku znamená, že každou chvíli koketuji s novou technikou, novým materiálem a zadávám si téměř nesplnitelné úkoly - o to hezčí je potom pohled na hotový výtvor, o němž se mi ani nezdálo, že bych byla schopna jej přivést k životu...

Vrcholem je ovšem vědomí, že to, v co jsem vložila energii a čas (někdy i pot, krev a všechny své nervy Velký úsměv ) se líbí také někomu dalšímu... Takže prohlížejte, pište, hodnoťte, budu ráda za Vaše reakce, opakované návštěvy a případně i nákupy. :)

 

Něco málo o tom, co u mě najdete...

Předně šiji bižuterii z korálků:

  • šité náhrdelníky a náušnice
  • ketlované náhrdelníky a náušnice
  • všechny mé výtvory jsou ušité předně z českého rokajlu (Preciosa; okrajově používám i japonský TOHO), různých mačkaných korálků, voskovaných perel, někdy i z knoflíků a dalšího materiálu co se mi dostane pod ruku a hodí se to mému záměru :)
  • nově si i vyrábím vlastní kabošony z modelovací hmoty, které následně sama maluji a lakuji

okrajově vážu diářky (bohužel stále studuji a v současné době mi na rozvoj v této oblasti nezbývá čas)

-------------------------------------------------------------------------------------

Jsem členkou klubu: Fler Beadweaving Team

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou (doporučená zásilka), zpravidla v obálce s bublinkovou fólií.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce MaryeL prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/maryel. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může tuto objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží přímo dle přání nakupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo dle jeho přání upraveno, případně bylo přímo vyrobeno na přání.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním, či opotřebením a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží (od kupujícího k prodávajícímu) hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy a požadovat vrácení peněz.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, (např. balík do ruky či balík na poštu), informuje o této skutečnosti předem prodávajícího. Prodávající si v tomto případě vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
832630
24.9.2019 nová soutěž Fler Beadweaving Teamu https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím