Profil uživatele
matamity
Miroslava Maresová | prodávající
Lounky - Chodouny
Registrace: 10.10.2011
 
 

Přeji krásný den.
Jmenuji se Mirka, jsem narozena ve znamení Raka. Před mnoha lety jsem se odstěhovala z velkoměsta na malou vesnici - ráno mne budí kohout, les mám za zahradou, v létě tvořím venku a v zimě se moc ráda ohřeju u krbu třeba se svařeným vínem.
Mám ráda přírodu - les, ve kterém rostou houby, louky, hory, vodu a hlavně kameny všeho druhu. Jsem neúnavný sběratel (nákupčí) a doživotní student minerálů, které mne naprosto pohltily. Kameny u mne najdete všude …. skoro doslovně (nejsou v lednici, mikrovlnce, pračce a pár míst by se ještě našlo) .
Tvoření je pro mne ohromným relaxem. Velkou radost mi udělá, když vidím svůj výrobek, který neleží doma v šuplíku, ale někdo ho opravdu nosí. Děkuji vám za to!
V současné době u mne najdete hlavně šperky zhotovené z mědi, cínu, drahých kamenů, někdy se sklem nebo keramikou.

 

Doporučuji k přečtení blog, který o mě napsala kamarádka - Záchvat šílenství  - no, ale někdy dokáži být i trochu normální Mrkáček.

 
Způsob dopravy
Zboží zasílám v krabičce a bublinkové obálce. Českou poštou, jako cenné psaní doporučeně. Po připsání platby na účet odesílám do tří dnů. V případě zájmu je možný odběr v Praze 10, nebo v Roudnici nad Labem.
Obchodní podmínky

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
748673
16.9.2018 74. kolo cínařské soutěže je na světě. Tentokrát na téma "Co přinesly prázdniny". Pojďte se podívat a zahlasovat. Budeme rády :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím