Domů Profil prodejce Meditace
  • Prodejce od r. 2010
  • Tábor, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Aktivita: -
Registrace: 4.12.2010
Město: Tábor
Stát: ČR

Meditace

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Markéta Veronika Vorlová, jsem z Tábora a zabývám se léčitelstvím a zdravým životním stylem. Léčivé obrázky dělám automatickou kresbou většinou fixy či pastelkami.

Obrázky jsou všechny léčivé a obohacující. Obsahují informace které jsou obsažené ve Vesmíru a v člověku samém, ale jsou zasunuté a zapomenuté. Působením obrázků se tyto informace dostávají na povrch a napomáhají pochopit sebe sama i okolní svět.

Každý obrázek působí na jinou nemoc nebo problém. Léčí jak tělo, tak i duši. Pomáhají překonávat i problémy partnerské či s negacemi. Pomáhají v případě: nemocí, strachu z lidí, ze sebe a z okolních vlivů,při všech potížích a problémech,

 podporují léčení,

 odstraňují negativní energii z okolí, v bytě, v domě.

  

Obrázky jsou ve velikosti A6. Každý je originál, od  a od každého je jen 1 kus. Hotové obrázky jsou dodávány nezarámované, je možné si je dávat pod polštář či si je zarámovat a dát na stěhu v pracovně, obývacím pokoji dle vlastního uvážení. 

Také maluji léčivé a obohacující obrázky automatickou kresbou pro jednotlivé osoby, které jsou určené přímo pro tuto osobu, jsou vhodné i jako dárek, nebo obrázky určené pro celé kolektivy. Rozměr obrázku je stejný jako ostatní A6 či A5.

V případě objednání více obrázků je možná sleva.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Meditace

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--