Moji milí, máme až do odvolání zavřeno. Díky za pochopení!
Profil uživatele
melimelum
Prodávající
Praha
Registrace: 10.1.2011

Naši milí,

vítejte u melimelum, medového jablíčka. Jméno našemu obchůdku dala jedna má stará přezdívka (bývala jsem medová) a také náš nejúspěšnější výrobek, jablenka, látkový obal na jablka, který ovoce chrání, aby se neotlačilo a neušpinilo v kabelkách, aktovkách a taškách.

Naše výrobky se snaží šetřit přírodu - jablenky slouží roky místo všemožných igelitových sáčků, taktéž kapsičky na svačinu jsou ekologicky šetrné.

Módu šijeme z přírodních vláken - hitem našeho obchodu jsou lněné šaty s empírovým přestřižením a výrobky z bavlněných materiálů českých výrobců, případně z těch nejkvalitnějších zahraničních kolekcí.

Budeme moc rádi, když se Vám u nás bude líbit! 

 

 

 

Jablenky, náš originální, autorským právem chráněný výrobek

V nových sériích šijeme jablenky o fous vyšší, aby se do polstrovaného pytlíčku vešel třeba také jogurt či hruška a Vy jste už nikdy nemuseli doma prát žákovskou popatlanou jogurtem. Další novinkou je také kapsička na lžičku, která je našitá na jablence jogurtové.

 

Poštovné pro balíček s hodnotou do 500 Kč je 40 Kč, s vyšší hodnotou pak je nutné balíček pojistit a poštovné činí 80Kč.

Způsob dopravy
Zboží posíláme přes ČESKOU POŠTU, menší zásilky jsou baleny do obálek a poštovné je 40 Kč, zásilky s hodnotou nad 500 Kč vyžadují pojištění a poštovné je dle sazebníku pošty 80Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
296496
21.8.2014 mám nový nápad a fakt se mi líbí, snad nadchne i Vás - jablenka s dopisem! www.fler.cz/zbozi/jablenk...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím