VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OD 18.-31.7. BUDU MIMO PROVOZ. OBJEDNÁVEČKY PŘIJMU, AVŠAK ODEŠLU AŽ V SRPNU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ LETNÍ DNY ☼♥..............objednávky nad 500 Kč - navyšuji poštovné na 115 Kč... více »
DOVOLENÁ Vážení zákazníci, Vaše objednávky začnu ihned vyřizovat 31.7.
Děkuji za pochopení a přeji pěkné letní dny.
Profil uživatele
Metudka
Hana Rajnošková | prodávající
Kladníky, pošta Lipník nad Bečvou
Registrace: 21.4.2008

 

Vítám Vás ve svém drátěném světě, tvořím pro Vás s láskou, věci užitečné, či drobnosti jen tak, pro radost....

Jmenuji se Hana Rajnošková, na krku mám již 42 křížků, hlavním povoláním  jsem mzdová účetní. Mou životní láskou mimo mé rodiny a úžasné vnučky se stal černý drát, který se snažím krotit v drátované dekorace, oplety a spoustu funkčních a praktických věcí.

Používám jak klasické drátenické oplety, tak i své krucánky. Jelikož jsem samouk, tak se učím stále novým a novým opletům, což se projevuje i v mé nabídce. Podlehla jsem i řezbářství, čímž se rozšířily obzory a mohu kombinovat krásu dřeva s drátem a minerály.

Více se můžete o mě dočíst ZDE, přeji Vám krásný den :)  Hanka

....

Zboží odesílám v úterky a pátky. Na dobírku zboží nezasílám, děkuji za pochopení

...

Zhlédnout mě můžete v Toulavé Kameře - zde

měla jsem to štěstí být součástí ÚŽASNé PROMĚNY KUCHYNĚ v MARIANNE BYDLENÍ


počteníčko o mě najdete i v jarním vydání DEKORU z  roku 2012, ale i ROZMARÝNĚ


 

 

 

pár košů z mé tvorby:

rozkvetly

 

 

 

Způsob dopravy
česká pošta, balíček formou doporučené zasilky. Zásilky odesílám v úterky a pátky, max. do týdne od úhrady
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Hana Rajnošková , IČ 76393364 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/metudka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.Platba musí být provedena do 10 dnů od potvrzení objednávky, jinak může být objednávka stronována.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u ČSOB) max. do 10 dnů od přijetí objednávky. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby max.do jednoho týdne.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
639373
17.7.2017 VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OD 18.-31.7. BUDU MIMO PROVOZ. OBJEDNÁVEČKY PŘIJMU, AVŠAK ODEŠLU AŽ V SRPNU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ LETNÍ DNY ☼♥
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.