Domů Profil prodejce Michaela Kleibl
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Brno, ČR
  • 678 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (97) 100%
Nadšenci: 690
Aktivita: aktivní
Prodáno: 678
Registrace: 12.7.2011
Město: Brno
Stát: ČR

Michaela Kleibl

/ Prodávající
Novinky
1101057
18.4.2024 Milé nevěsty, je nejvyšší čas přijít si vyzkoušet svatební šaty za velmi příznivé ceny s možností úpravy na míru a z kvalitních materiálů. Termíny na zkoušky se plní velmi rychle a od července již nebude možné si šaty vyzkoušet, ani zakoupit. ❤️

Jmenuji se Michaela a šití se věnuji již bezmála 12 let. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu oděvní v Prostějově a poté Vyšší odbornou školu oděvního designu v Brně, kterou jsem zakončila svatební kolekcí.

Kreativní tvorba mě doprovází odmalička. Babička pracovala v OP Prostějov na prvním stroji, doma ale nejraději pletla a háčkovala. Její maminka, moje prababička, kterou jsem už neměla tu čest poznat, byla dámská krejčová. Myslím, že kořeny v tvorbě oděvů a ručních prací mám jednoduše v genech. :)

Během studia v Brně jsme s kamarádkou založily vlastní značku Sweet princess, která se zaměřovala na dámské domácí a noční prádlo, a pomaličku jsem se začínala rozkoukávat ve světě šatů na míru. Konstrukce a technologie oděvů a poté jejich praxe byla na střední škole na vysoké úrovni, díky tomu mě škola perfektně připravila na všechny možné aspekty u šití oděvů.

A tak se začala psát krásná kapitola KABELKOVÁ & OPLOCKÁ – svatební šaty na míru. Se Zuzkou jsme tvořily šaty od roku 2014 a pod našima rukama prošlo přibližně 400 svatebních šatů na míru a několik kolekcí svatebních šatů. Každá jednotlivá nevěsta byla pro nás inspirací a motivací věnovat se právě tak hezkému řemeslu.

V roce 2023 už jako MICHAELA KLEIBL (nikoli Oplocká) tvořím svatební šaty, doplňky a svatební šaty na míru.

Touha vytvořit nositelné kousky i po svatbě a dát oděvům nový smysl mě přivedla na myšlenku jednoduše kombinovatelných produktů. Můžete si tak vybrat top, tílko nebo halenku, sukni z různých materiálů v libovolné délce, s vlečkou nebo bez vlečky a doplnit šaty o krajkový, tylový, šifonový nebo saténový svršek. Celkový model vypadá jako šaty, nicméně udržitelným přístupem všem modelům zajistíme jejich znovupoužití. Jednotlivé kousky se dají snadno kombinovat s oděvy, které již vlastníte, dají se po svatbě upravit (např. zkrácením délky sukně), nebo je můžete jednoduše prodat nejen další nevěstě. A v neposlední řadě takový model přesně podle Vašich představ Vás může vyjít na polovinu oproti půjčovnám.

Nebojte se na cokoli zeptat, nebo si nechat poradit. Můžeme společně vytvořit model, který by Vám vyhovoval více, než je zatím v nabídce a doplnit o materiály, které nejsou momentálně skladem.

  

Způsob dopravy
Zboží posíláme přes Balíkovnu a Zásilkovnu. V případě, že si přejete využít jinou přepravní společnost, napište nám prosím zprávu. Děkujeme za pochopení.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Michaela Kleibl

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--