Profil uživatele
Michal Peršin
Prodávající
OPAVA
Registrace: 7.12.2011

Již několik let se zabývám výrobou srubového nábytku, mám rád přírodní, praktické a funkční věci. Zde Vám chci ukázat něco málo ze své tvorby.

Způsob výroby je založen na dlouhém vývoji a tradici kanadského srubového nábytku. Každý kus je originál.. Jedná se o zcela přírodní nábytek vyrobený bez emisní stopy. Nábytek lze vyrobit bez použití železných spojovacích prostředků (používám pouze malé vruty na přichycení desek roštů, ale i tyto se dají alternativě nahradit). Tímto přírodním nábytkem můžete vybavit dům, byt, chatu i zahradu.

V podstatě lze zhotovit jakoukoliv konstrukci a tvar. Převážná většina dřeva je z prořezávek, nekácím dřevo kvůli nábytku. Dřevo beru z lesů kolem nás z prořezávek (není méně kvalitní jen musí jít pryč aby ostatní stromy mohly růst). Kůru, větve, piliny všechno vracím zpátky do lesa, aby nové stromy měly z čeho růst. Z odřezků dělám drobnější věci, svícny, stojánky na stůl....

 

Doporučuji navštívit obchůdek mé sestry kazašky na krásné šperky.

 

Když už jste na fleru zkuste se podívat i na obchůdek mojí kamarádky Kolaborantky, která vyrábí pěkné kousky z Cuprumu (mědi:)

 

Způsob dopravy
Dle dohody, záleží na vzdálenosti a velikosti zboží.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
306450
20.9.2014 Nábytek lze vyrobit čistě lidskou silou, bez elektrické energie, jen pomocí ruční pilky, pořízu a kolovrátku :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím