Profil uživatele
michlena
Prodávající
Suchdol nad Odrou
Registrace: 1.2.2009

Vítejte!

Fler je pro mě velkou inspirací a potěšením pro oko i duši :-)

Když jsem se, co by kupující (spíše nakukující), brouzdala jeho stránkami, dostala jsem velkou chuť zase něco tvořit. A tak jsem se vrátila ke svým zálibám z "mládí" - háčkování a šití (pletení mě teď nebaví). A protože už je celá rodina obháčkovaná dokola, odvážila jsem se začít své výrobky sama nabízet prostřednictvím Fler. Dlouho jsem k tomu sbírala odvahu a teď jsem tu! Snad se Vám budou líbit :-)

Tvořím především pro děti, protože sama mám doma 3 princezny. Tím pádem ani výrobků není mnoho, protože ani času, který tvoření věnuji, není mnoho....

Výrobky, které u mě najdete jsou (v maximálně možné míře) z přírodních materiálů.

Bavím se také barvením vlněných a hedvábných přízí přírodními barvivy (snad se mi v tom směru podaří napsat i nějaký blog) - výsledky najdete v samostatné sekci :-) Ty pestřejší jsou pak barvené potravinářškými barvivy a opět mou vlastní rukou. Kombinace někdy vypadají bláznivě, obvykle proto, že je vybíraly moje holčičky! Předpokládám tedy, že se i ostatním dětem budou líbit ;o)

Děkuji za čas, který věnujete mé stránce! :-)

Lena

...a ještě pár mých kousků:

já a jedna z mých nejoblíbenějších činností - šáááátky a háčkování image image image image image image image image image image image image image image image image image

 

Způsob dopravy
Prostřednictvím České pošty - doporučeně, pečlivě obaleno několika vrstvami :-)), možný je i osobní odběr (včetně Ostravy) U nás doma žijeme ekologicky, proto nečekejte nové obalové materiály, vždy ale budou náležitě chránit Vaše poklady :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
72374
6.6.2012 založila jsem fotogalerii :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.