Domů Profil prodejce miguell
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Nové Město nad Metují, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 78
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 13.10.2014
Město: Nové Město nad Metují
Stát: ČR

miguell

/ Prodávající

 

                     ♥                          

 

Jmenuji se Michaela Syrovátková a všechny tyto výtvory odráží moje osobní pocity a nálady. Mám ráda proces malby, míchání všech barevých tónů, jak na paletě tak v počítači. Studuji vysokou školu, se zaměřením na výtvarnou tvorbu, střední školu mám vystudovanou na grafický design a i poté bych se tvorbě ráda věnovala Zde naleznete pouze střípek mé tvorby, ale i tak doufám že se Vám u mě bude líbit. Nejvíce mám ráda zvířecí tématiku, barevnou až pohádkovou.. ke každému dílu existuje dlouhá cesta příběhů až pohádkových bájí.. Na každém z nás ale je jaký příběh si vymyslíme..

Tak už pojďte pouze zapojit fantazii..

 

miguell

NALEZNETE MĚ I NA INSTAGRAMU :) ♥ 

    

 

Ukázka mé tvorby ♥ 

 

           

  

          


 

 

 

 Vše, zde k vidění (včetně fotografií), je autorskou prací.

 (c) 2014 - 2016 Michaela Syrovátková

 

 
     

 

Obchodní podmínky: 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Michaela Syrovátková prostřednictvím internetového obchoduwww.fler.cz/miguell. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která je přiložena do balíku se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.5.2016

Způsob dopravy
Využívám služeb u České pošty, v případě dohody je možný osobní odběr v Novém Městě nad Metují a okolí. Zboží je samozřejmě pečlivě zabalené, aby se cestou nepoškodilo.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od miguell

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--