Milí, v tyto dny si naplno užívám mateřství s naším malým nespavcem, kamínky pro tuto chvíli leží a odpočívají. Trpělivě čekají, kdy zas přijde jejich čas. Vybírejte prosím z dostupného zboží, sem tam možná snad... více »
Profil uživatele
mihulli
Prodávající
Sychrov
Registrace: 20.3.2010

...vítejte....tu, v mých malých světech...

Milí, v tyto dny si naplno užívám mateřství s naším malým nespavcem, kamínky pro tuto chvíli leží a odpočívají. Trpělivě čekají, kdy zas přijde jejich čas. Vybírejte prosím z dostupného zboží, sem tam možná snad něco vznikne. Nemohu přijímat Vaše přání, děkuji za pochopení. Krásné dny...

...k nahlédnutí pan kovář, všichni tu, povídání, kde se kamínky zabydlují

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Michaela Kárová-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

2011-2019 Michaela Kárová

i takto...

kdyby Vás to lákalo zkusit....

 

Pokud zabloudíte do Turnova - srdce Českého ráje, můžete navštívit Střední umělecko-průmyslovou školu a Vyšší odbornou školu v Turnově, kromě oboru broušení a rytí drahých kamenů nabízí i další čtyři obory - zlatnictví a stříbrnictví, umělecké odlévání kovů, rytí kovů a umělecké kovářství.

Pro vážné zájemce tu

 k pokoukání...

 

stále se něco děje i v Muzeu Českého ráje v Turnově

Způsob dopravy
Mihulli je již krůčkem v Čechách, veškeré objednávky budou nyní odesílány za české poštovné, do 500Kč doporučeně, nad 500Kč jako cenný balíček, poštovné Vám upravím dle váhy balíčku. Tištěné faktury Vám zašlu na požádání, pokud jich netřeba raději ušetřím naše lesy, jsou k dispozici na vytištění, prohlédnutí. Vše baleno dárkově.
Obchodní podmínky

Milí, pošta nyní upravila ceník balíčků, některé výrazně zdražila, některé o moc nestoupnou, cenu poštovného Vám nyní spočítám s přijetím objednávky.

Cenu poštovného Vám upravím dle váhy a ceny balíčku, balíček do hodnoty 500Kč posíám doporučenou poštou, balíček nad 500Kč jako cenný pojištěný balíček.

Úprava výrobků, či jejich jiná barevnost  připadá v úvahu pouze po domluvě předcházející Vaší objednávce.

  Případné reklamace budu řešit  k maximální spokojenosti zákazníka. 

Nový občanský zákoník mi navíc ukládá povinnost informovat vás o

  podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od doručení zásilky zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
843561
10.11.2019 skřítkové zahrad, květináčků, malí přátelé na tiché rozmluvy, snění...andělé
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím