Menu
--
Profil prodejce milapan Domů
1.-3.5. při nákupu vyšívaných očiček nad 500Kč bude poštovné přes Českou poštu opraveno na 0Kč
Profil uživatele
milapan
Prodávající
Ježov
Registrace: 5.2.2016

U nás najdete materiál, který je třeba při výrobě hraček, háčkování, pletení. 

Nyní naleznete v naší nabídce i vyšívaná očička, která hračky krásně oživí. Vyrábíme si je sami, pokud potřebujete větší množství, než je aktuálně vystaveno, případně jinou barvu, tvar, napište, prosím. Můžete nám nakreslit třeba i svůj návrh a zkusíme je podle něj vyrobit. Uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni.

Moje manželka se věnuje ručním pracem již dlouhá léta, začátkem roku 2015 začala háčkovat i hračky. Její tvorbu najdete také zde na Fléru www.fler.cz/bonny170

Materiál na ně není ale dostupný běžně v každé švadlence. Začala ho shánět a nabídku materiálu přidala nejdprve do svého profilu. Profil ale přestával být přehledný, proto vznikl tento obchůdek.

Přejeme Vám příjemné nakupování

GDPR oznámení

 

Vážení zákazníci,

v souvislosti se vstupem platnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2046/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, které vejde v účinnost 25.5.2018.

Chtěl bych Vás tímto informovat, že veškeré údaje, které mi dobrovolně poskytnete a to jméno a příjmení, adresu, případně telefonní číslo jsou určeny pouze pro účely zaslání Vaší objednávky a pro mé účetnictví.

Berte, prosím, na vědomí, že Vaší objednávkou dáváte souhlas k použití těchto údajů. Není Vaší povinností mi tyto údaje poskytnout, avšak poskytnutí Vašich osobních údajů je nezbytně nutné pro uzavření a plnění smlouvy.

Způsob dopravy
Zboží dodáváme Českou poštou, balíme do obálky nebo plastové obálky. Dle povahy zboží vkládáme zboží do bublinkové fólie.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Milan Pangl IČO 49941615 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/milapan . Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

  1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu. Není-li to možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Fakturu přikládáme k objednávce na požádání.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

  1. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený Fio Banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako doporučený balíček. Na požádání zašleme i jako obyčejný dopis, pokud zásilka splňuje podmínky obyčejného dopisu, které stanovila Česká pošta. V tomto případě kupující bere na vědomí, že prodávající neručí za případnou ztrátu a kupující bere na sebe toto riziko. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

  1. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 5.2.2016.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
538554
18.8.2016 Objednané zboží je možné vyzvednout v centru Brna v pracovní dny 7-15h
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím