Profil uživatele
Militili
Prodávající
Praha 10
Registrace: 12.11.2012

Vítám na svých stránkách všechny, kteří se zastaví nahlédnout nebo přivonět.

Perníčky nejen z lásky
Moc mě těší zájem o mé malované perníčky, které jsem poprvé nabídla k prodeji v předvánočním čase v roce 2014. Perníčky se hodí jako malý dárek od srdce, ať už jsou balené jednotlivě nebo po více kusech, pro děti i dospělé, vaše milované, přátele i obchodní partnery, na ozdobu a pro radost. Pár tradičních či veselých perníčků pomůže vykouzlit tu správnou atmosféru nejen o Vánocích, ale také na každé oslavě či svatbě v průběhu roku. 

Přání nejen na perníčku

Mám ráda drobnosti z papíru a vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli někomu druhému udělat radost krásně zabaleným dárkem, u kterého by nemělo chybět osobní přání či vzkaz. V mém obchodě najdete tedy i přání či jmenovky na dárky. Líbí se mi jednoduchost, jemné barevné kombinace několika málo prvků a zajímavé nápady. Přání, které v běžném obchodě nekoupíte, pár perníčků od srdce, případně osobní přání přímo na perníčku může být krásný způsob, jak potěšit ty, na které myslíte. 

Perníčky nabízím pouze jako dekorace - nesplňuji podmínky pro prodej potravin. Voní ale neodolatelně - i potěcha oka a nosu stojí za to.

Další rok plný lákavých vůní a splněných přání přeje Kateřina!


Druhý prodejní profil

Když mi mé malé dcerky dovolí, vracím se ráda k barvám a štětcům. Jste srdečně zváni také do mé galerie. 

Obchodní podmínky

Dekorace, včetně perníčků, zasílám po obdržení platby na účet (včetně částky za poštovné a balné). Platby je možné provádět pouze v českých korunách. Dekorace zasílám k datu dle požadavku v objednávce. Perníčky ovšem nejdříve jeden týden po potvrzení zakázky, není-li nakupující informován jinak. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, velmi důkladně zabalené, aby se při běžné přepravě nemohlo poškodit, na adresu, kterou kupující uvedl v objednávce. S ohledem na velmi důkladné balení a vysokou cenu poštovného nezasílám běžně s označením "křehké", na přání a s navýšení poštovného mohu ale zajistit. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. 

V případě požadavku kupujícího mohu zboží zaslat také prostřednictvím PPL či jiné zásilkové služby, v tomto případě bude cena navýšena podle tarifu zvoleného doručovatele.

Objednávky přijímám v tomto roce do 10. prosince. Po tomto datu je nutná dohoda a lépe osobní odběr.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
822109
31.7.2019 Dvě nová přání pro milovníky květů a romantiky: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím