Profil uživatele
Militilli
Prodávající
Praha
Registrace: 17.9.2014

Milí návštěvníci této galerie, budu moc ráda, pokud se vám tu zalíbí. Oceňuji prostor k setkání s dalšími tvůrci a těším se na názory všech příchozích... 

Malbu a kresbu jsem studovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy pod vedením Jiřího Kornatovského. Mám ráda barvy, nejčastěji akvarel nebo olej. Inspirací mi je krajina, příroda nebo město a lidé - často určitý zážitek, pocit, detail, chvíle, která zanechá svůj doznívající odraz kdesi uvnitř.

Objevování známého světa
Na rozdíl od mých studentských let jsem dospěla k názoru, že není třeba hledat velká témata. Stačí se projít ulicí, kterou denně spěcháme do práce, a se zájmem se dívat okolo sebe. Každý den je jiný, přináší nový pohled, jiné tóny barev, jinou náladu, na každém kroku můžeme potkat obraz, který rozezní radost, probudí úžas, otevře dveře a dovolí nám uvidět...

Obraz místo reprodukce
Originální obrazy nemusí nutně stát desetitisíce - fler je toho důkazem. Pro mě je nejméně polovinou odměny skutečnost, že obraz z mé dílny obohatí osobní svět nového majitele. Veřte, originální obraz dodá interiéru úplně jiné kouzlo a dokáže dělat radost každý den. Dopřejte si ji.

Malby na zakázku
Malby olejem větších formátů tvořím nejčastěji na zakázku. V případě zájmu o větší plátno mohu do jisté míry přizpůsobit námět, formát a barvy na přání tak, aby obraz ladil s vaší představou. Cena je pak vždy věcí dohody a odpovídá velikosti plátna a náročnosti malby. Po dohodě mohu u většiny obrazů zajistit kvalitní rámování. Mé práce mohou být podepsané K. Militká nebo monogramem KM, u dřívějších KH. 

Těším se na vaše názory všech barev.

Kateřina Militká

"Na výsluní"... Několik TOP výběrů s mými obrázky.

 Vybírám z mé domácí galerie:

Záhon kosatců na zahradě naší sousedky Deštivý březen

 Jaro na naší chalupě   


Další prodejní profil

Originální přání a něco sladkého navíc najdete v mém druhém profilu: www.fler.cz/militili

 

Způsob dopravy
balík či dporučená zásilka České pošty, PPL či jiné po dohodě, důkladné balení, papír, fólie, krabice
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení:
Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami prodejce Militilli na internetových stránkách www.fler.cz/militilli a že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

2. Uzavření kupní smlouvy:
Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky kupujícím a jejím následným potvrzením prodejcem. Prodávající si vyhrazuje právo objednávku odmítnout. Vlastnosti objednaného zboží (velikost formátu, použtá technika, případně druh rámování) jsou uvedeny v popisu zboží. Změnu charakteru zboží (druh rámování) je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a upravit zboží podle přání kupujícího. O odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Dodací podmínky:
Platbu za objednané zboží včetně částky za poštovné a balné poukáže kupující na účet prodejce v českých korunách. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na uvedenou adresu. Prodávající zboží odešle do tří pracovních dnů od přijetí platby, nebylo-li v nabídce zboží či související komunikaci s kupujícím uvedeno jinak. Zboží je odesíláno Českou poštou doporučeně, důkladně zabaleno. V případě osobního předání v Praze je možné platit hotově. Na přání kupujícího může být zboží dodáno kupujicímu i jinak (PPL, osobní dovoz aj.), v takovém případě budou náklady na zvolený způsob doručení připočteny k částce za poštovné a balné.

4. Odstoupení od kupní smlouvy:
Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Právo kupujícího odstoupit od kupní smlouvy zaniká u obrazů a kreseb, které byly vytvořeny na jeho přání, či zhotoveny na zakázku. Před vrácením zboží je kupující povinen informovat o tomto kroku prodávajícího písemně. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez jakýchkoli vad a musí být vhodně zabaleno v obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.. Náklady na vrácení zboží zpět hradí kupující. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. Zpětná platba za vrácené zboží bude provedena prodejcem do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

5. Reklamace:
Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo žádat opravu nebo adekvátní náhradu za jiné zboží. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

6. Ochrana osobních údajů:
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. září 2014.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
835466
7.10.2019 Nové olejomalby hortenzií ve dvou formátech. Prosím nahlédněte: https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím