Práce na zakázku není v současné době možná. Prosím vybírejte z dostupné nabídky. Děkuji. M
Profil uživatele
mimapaint
Markéta Javorová | prodávající
Brno
Registrace: 7.10.2009

 

 

 

M A R K É T A   J A V O R O V Á

 

 

 ... textilní a papírová tvorba...
 
 
 
 

vše dělám vlastnoručně :o)

 

 

 

A kdo chceš vidět - vědět víc, mé blogy můžeš navštívit :)

• Ze šuplíku...

• Můj svět...

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-mimapaint-397

Způsob dopravy
česká pošta- doporučeně, nebo zásilkovna bublinková folie, krabice. Nákup na obou mých profilech je za jedno poštovné. Osobní odběr je možný v centru Brna. Na dobírku ani obyčejně nezasílám. Do 14 dnů lze zakoupené zboží (nepoškozené ) vrátit bez udání důvodu.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce mimapaint a mima-paint prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mimapaint a www.fler.cz/mima-paint. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží ( barva, velikost, počet) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled - může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je nutné domluvit předem vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího vedený u mBank. V případě nakupujícího ze Slovenské republiky, zašle nakupující platbu v EUR na bankovní účet prodávajícího vedený u FIO banky. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balík, balík do ruky, či na poštu. Pokud si nakupující přeje zaslat zboží na jinou, než uvedenou adresu, je nutné o tom prodávajícího písemně informovat. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. 

5.3. Nakupujícím ze Slovenské republiky bude konečné poštovné vypočítáno a sděleno po uskutečnění objednávky, dle celkové váhy zboží.

5.4. Výrobky mohou mít různou dobu dodání. Doba je uvedena vždy u každého zboží samostatně a je součástí objednávky.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

V případě nejasností, či otázek mi napište vnitřní poštou :)

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
771060
7.12.2018 Dnes je z důvodu velkého zaneprázdnění poslední možnost nákupu. Večer bude prodej pro letošní rok ukončen. Děkuji za pochopení. M
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.