Domů Profil prodejce Mimik
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Kájov, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 26.10.2010
Město: Kájov
Stát: ČR
Důležitá informace: Omlouvám se všem mým příznivcům za to, že jsem už delší dobu nepřidala nové výrobky. Teď v létě je mnoho práce na zahradě a také trávím co nejvíce času s dcerkou venku. Ani po prázdninách se situace nezlepší, jelikož očekáváme další přírůstek do rodiny a zřejmě nebude na háčkování čas. Tak snad na podzim už se do něčeho opět pustím. Mějte se fajn.

Mimik

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

vítám Vás na mém profilu.

Jmenuji se Míša a chtěla bych se s vámi podělit o svou zálibu v háčkování. Za všechno vlastně může moje malá dcerka, kvůli které jsem se to naučila. Moc se mi totiž líbyly háčkované čepičky na ostatních holčičkách. A protože jsme měli za chvíli čepiček moc, pustila jsem se do deček a ubrusů.

Vystavené zbožíčko vyrábím přímo na prodej, není tedy používané. Nedoporučuji prát háčkované výrobky v pračce (pokud už v pračce perete, tak jedině v pracím sáčku), přesto všechny dečky, popř. čepičky z bavlny poprvé vyperu v pračce a to ze vou důvodů. Jednak aby výrobek prodělal jakousi zatěžkávací zkoušku praní v pračce a pak také proto, že bavlněná háčkovací příze se vžy po prvním vyprání trochu srazí. Mohu pak tedy uvést přesné míry, což je důležité. Dečky neškrobím (nechávám na každém jak uzná za vhodné - škrobit samozřejmě lze), jen je vypnu a přežehlím.

Doufám, že se Vám mé výrobky zalíbí a pokud si je zakoupíte, zútulní Vaše bydlení, či nadělají mnoho parády.

Pozn.: Při nákupu více kusů zboží, platíte samozřejmě jen jedno poštovné.Mrkající

 

 

Takto vypadá vypnutá dečka

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mimik

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--