Domů Profil prodejce Minulka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Miroslav, ČR
  • 175 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 646
Aktivita: aktivní
Prodáno: 175
Registrace: 1.6.2010
Město: Miroslav
Stát: ČR

Minulka

/ Prodávající
Novinky
464362
2.1.2016 Dočasné uzavření obchůdku (na dobu neurčitou).

V klidu se posadit a nechat prosypávat korálky mezi prsty. Malé, velké… Hlavně pestré. Barvičky všude kolem – to je můj svět. Svět, do kterého bych ráda pozvala každého. Je to krajina klidu, radosti, harmonie a šťastných chvil. Zde může každý prožívat svůj sen…

Tento sen se Vám snažím zprostředkovat pomocí svého obchůdku, ve kterém naleznete mnoho různých šperků. V současnosti se ve své tvorbě věnuji zejména náročnějším snům. Ukázkou jsou složitější šité šperky, které jsou elegantní, ale hodí se i ke každodennímu nošení.

V nabídce se nacházejí sady i jednotlivé kousky, které se dají navzájem kombinovat. 

Malá ochutnávka:


Práci na snech nelze odbýt, proto i mé výrobky jsou vyráběny pečlivě. K výrobě používám většinou české (nejlépe jablonecké) skleněné korálky, drátky, vlasec a komponenty.

V obchůdku ale zatím naleznete také jednodušší šperky.

Líbí se Vám mé výrobky, ale přejete si změnit délku či vyrobit v jiné barvě? Přejete si změnit běžné náušnicové háčky za háčky z osteofixu? Nebojte se mi napsat, pokusím se Vaše přání zrealizovat.

Pokud se chcete dozvědět také něco více o mé osobě, můžete si přečíst "zlatodolský" rozhovor.

Jestli se máte zájem vidět pohromadě zboží z mých obchůdků, které se probojovalo až na titulní stranu Fleru v podobě TOP výběru, můžete nahlédnout zde.

V případě, že si objednáte zboží i z jiných mých obchůdků zde na Fleru (viz níže), platíte pouze jedno poštovné. Mrkající

Na Fleru mě v současnosti najdete na třech prodejních profilech:

* Na prodejním profilu Minulka naleznete složitější šperky, které jsou tvořeny především technikami šití a obšívání, jako např. tyto:

  

 

* Dále mne naleznete na materiálovém profilu - Minulka - materiál, kde nabízím materiál, ze kterého také vyrábím. Jedná se především o skleněné korálky.

  

 

* Nejnovějším obchůdkem je Mixis, kde v současnosti naleznete především jednodušší šperky, které jsou tvořeny technikami navlékáním a ketlováním, jako např. tyto:

  

 

 

IČ: 87314797
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku:
MÚ Moravský Krumlov, č.j.:OŽÚMK/757/2010/Bra/5

Způsob dopravy
Objednávky posílám doporučeně Českou poštou zabalené v bublinkové obálce co nejdříve po přijetí platby na účet (zpravidla následující den). Zboží je pečlivě zabalené, faktura je v tištěné podobě přiložena. Po dohodě je možno předat osobně v okolí Miroslavi (okr. Znojmo).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Zboží

Další zboží od Minulka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--