Domů Profil prodejce Mixis
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Miroslav, ČR
  • 5 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 57
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 1.4.2013
Město: Miroslav
Stát: ČR

Mixis

/ Prodávající
Novinky
464360
2.1.2016 Dočasné uzavření obchůdku (na dobu neurčitou).

Vítám Vás v obchůdku MIXIS.

Kdo nebo co je mixis?
Starověký filozof Empedokles tvrdil, že vše je mixis - tedy že vše je složeno z elementů, které při sobě drží láska nebo ničí svár.

V tomto případě je Mixis přidružený obchůdek Minulky. V současnosti zde naleznete především jednoduché šperky tvořené převážně technikami navlékání a ketlování.

 Líbí se Vám mé výrobky, ale přejete si změnit délku či vyrobit v jiné barvě? Přejete si změnit běžné náušnicové háčky za háčky z osteofixu? Nebojte se mi napsat, pokusím se Vaše přání zrealizovat.

Pokud se chcete dozvědět také něco více o mé osobě, můžete si přečíst "zlatodolský" rozhovor.

Jestli se máte zájem vidět pohromadě zboží z mých obchůdků, které se probojovalo až na titulní stranu Fleru v podobě TOP výběru, můžete nahlédnout zde.

 

V případě, že si objednáte zboží i z jiných mých obchůdků zde na Fleru (viz níže), platíte pouze jedno poštovné. Mrkající

Na Fleru mě v současnosti najdete na třech prodejních profilech:

* Na prodejním profilu Minulka naleznete složitější šperky, které jsou tvořeny především technikami šití a obšívání, jako např. tyto:

  

 

* Dále mne naleznete na materiálovém profilu - Minulka - materiál, kde nabízím materiál, ze kterého také vyrábím. Jedná se především o skleněné korálky.

  

 

* Nejnovějším obchůdkem je Mixis, kde v současnosti naleznete především jednodušší šperky, které jsou tvořeny technikami navlékáním a ketlováním, jako např. tyto:

  

 

 

IČ: 87314797
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku:
MÚ Moravský Krumlov, č.j.:OŽÚMK/757/2010/Bra/5

Způsob dopravy
Objednávky posílám doporučeně Českou poštou zabalené v bublinkové obálce co nejdříve po přijetí platby na účet (zpravidla následující den). Zboží je pečlivě zabalené, faktura je v tištěné podobě přiložena. Po dohodě je možno předat osobně v okolí Miroslavi (okr. Znojmo).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mixis

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--