Domů Profil prodejce MIREICH
 • aktivní prodejce od r. 2021
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
 • Ostrov u Macochy, ČR
 • 468 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (63) 100%
Nadšenci: 177
Aktivita: aktivní
Prodáno: 468
Registrace: 15.8.2021
Město: Ostrov u Macochy
Stát: ČR
Důležitá informace: Při objednání zboží nad pět set korun, najdete v balíčku dáreček.

MIREICH

/ Prodávající
Novinky
1031011
2.11.2022 Při objednání zboží nad pět set korun, najdete v balíčku dáreček.
 • O mně

   Jako malý kluk jsem často trávil čas s dědečkem v jeho stolařské dílničce, kde nebyl jediný elektrický stroj, všechno dělal ručně. Vyráběl však nádherný dřevěný nábytek.

   Uchvacovaly mě dlouhé kudrnaté třísky, které se pod jeho rukama linuly z hoblíku. A ta nádherná vůně dřeva! Víte, že každé voní jinak? Podle vůně jsem hádal, s jakým dřevem děda zrovna pracuje. A ty krásné barvy!

    K oustružení používám ovocné dřeviny a dřevo z lužnívćh lesů jižní Moravy. Vybírám zejména kousky, které mají drobné součky, prasklinky, vlnkování, nebo je příroda netradičně vybarvila. Vždycky žasnu nad tím, co se může schovávat v nevzhledném starém špalku určeném třeba do kamen.

   Před časem jsem se rozplýval nad krásnými malými domečky nějakého výrobce z Holandska a dostal jsem nápad udělat je jinak.

   Vyrobil jsem si vypalovací razníky na okna, dveře, brány, vikýře... a místo malování jsem začal domečky vypalovat, což zapřičinilo plastický efekt a moje drahá žena z nich byla nadšená, což mě naplnilo odvahou představit je i Vám

 • Věšáčky na klíče

    Základem mých věšáčků je vždy staré dřevo, získané ze starých chaloupek v naší vesničce, které museli ustoupit představám nových majitelů.

     Háčky nekupuji v hobby marketech, ale oslovil jsem uměleckého kováře a používám nádherné ručně kované hřeby - jsou jako květiny - každý je jiný.

     Jednotlivé domečky vybírám tak dlouho, dokud si jako celek nesednou, pak vše sesadím dohromady a vypaluji technikou, kterou jsem uvedl výše.

   Nedávno jsem u mě doma hostil zajímavou návštěvu dvou příjemných usměvavých lidí z Fler televize, kteří Vám částečně zprostředkovali pohled do zákulisí mojí dílničky.

   Video s názvem Můj kreativní svět: MIREICH najdete zde.

   Pod videem je i článek od HelenyG s fotkami z mojí tvorby.

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou poštou (D+1), nebo Zásilkovnou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MIREICH

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--