Profil uživatele
Miribella
Prodávající
Sázava
Registrace: 23.4.2010

Vítám Vás v obchůdku Miribella! Děkuji za návštěvu!

Šití je mým koníčkem a věnuji se mu přes 7 let. Poslední rok se šití věnuji intenzivně. Začínala jsem jednoduššími projekty jako dětské tepláčky, tašky, polštáře a propracovala jsem se až k dámským šatům, apod.

Moje profese je účetní. Ale od malička je můj život prošitý barevnými bavlnkami, pentličkami, nitkami, látkami, pastelkami, korálky. Ve světě čísel mi neustále chyběla radost z hmatatelných ručně vyrobených výtvorů.

Přeci jen i při šití v sobě účetní nezapřu. Vše mi musí přesně pasovat, vše si dvakrát i víckrát přepočítám a přeměřím. Dokud já sama nemám z ušitého výrobku radost, tak ho ani světu neukážu.

Šiji protože mě to baví, ne proto, že musím. A věřím, že to je na odvedené práci vidět (viz sekce "O mé práci). Šiji s radostí a šiji pro Vaši radost z originálních zástěr, utěrek, chňapek, atd.

A proč šiji zrovna zástěry? Začalo to tím, že jsem sama pro sebe hledala zástěru. Zajímavou, veselou, nápaditou a přitom elegantní, ve které se budu cítit hezky. Dávám přednost šatům a kolovým sukním a nechtěla jsem je překrýt zástěrou s typickým rovným střihem. Věřím, že si moje zástěry najdou svého zákazníka.

Hezký den, Miri

Každý výrobek je pečlivě vytvořen, ušit. Dbám na "čistotu švu". Často používám techniku francouzských švů. 

  • Pokud se jedná o zástěry s laclem, tak lacl je ušit vždy ze zdvojené látky a po líci prošit.
  • Lemování čisté.
  • Pásky / vázání (vyjma těch z atlasových stuh) jsou také po líci prošity v okrajích.
  • Švy jsou povětšinou skryty. 

Na Vaše přání:

  • ušiji zástěru na přání.
  • ušiji k zástěrce chňapku, rukavici, utěrku nebo např. čelenku do vlasů,
  • na zástěru či vázání mohu vyšít jméno či přezdívku.
  • mohu vyrobit k zástěrce dárkovou kartičku se jménem obdarovaného.
  • zboží mohu dárkově zabalit do krabice.

Na každé změně či přání se domluvíme a případné příplatky si předem navzájem odsouhlasíme. Těším se, až pro Vás budu šít! Slunečnice

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - nákup zboží na portálu Fler od prodejce Miribella.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího.

Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.

Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky dojde k upomínce a poté ke stornování objednávky.

Odeslání zboží

Zboží bude posláno prostřednictvím České pošty po připsání peněz na účet. Vše řádně a pečlivě zabaleno a označeno.

Faktura/doklad bude přiložena, kdykoli možné zaslat též elektronicky.

Zboží s dostupností: "ihned" je odesláno do 3 dnů od přijetí platby. Některé zboží má prodlouženou dostupnost: "14 dní". U takového zboží je zákazník upozorněn na tuto skutečnost ještě jednou při potvrzení objednávky prodávajícím. 

Zpravidla je zboží odesláno jako "doporučený balík" prostřednictvím České pošty, pokud nebude se zákazníkem domluveno jinak.

Reklamace

Podle § 1829 má spotřebitel možnost ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží od smlouvy odstoupit.

Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady. Za vady způsobené nespráným užíváním a jednáním České pošty nenese prodávající odpovědnost. 

Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího. Při uznané reklamaci bude cena zaplacena po obdržení zboží.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

!!!Upozornění!!!

Barevnost zboží se může odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Záruční doba

Záruční doba je 24 měsíců. Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem.

Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

Vrácení zboží

Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

Zboží vyrobené na zakázku, případně jen upravené na zakázku, nelze vrátit bez udání důvodu.

Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, nepoškozené, nevyprané a nenošené a zároveň čisté a schopné dalšího prodeje. Vrácení zboží je nutné VŽDY oznámit předem.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Donna
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.